AMD Ryzen 9 9900X 4,4/5,6GHz 12c 76MB 120W AM5 brez hladilnika BOX procesor
AMD Ryzen 9 9900X 4,4/5,6GHz 12c 76MB 120W AM5 brez hladilnika BOX procesor AMD izdeluje Ryzen 9 9900X na 4 nm proizvodnem procesu. Odklenjeni množilnik lahko poljubno prilagodite, kar močno poenostav..
- Brez DDV: 331,59€
- Blagovne znamke AMD
- Šifra: AC146501
- Proizvajalčeva koda: AC146501
- Razpoložljivost: Na zalogi
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
AMD Ryzen 9 9900X 4,4/5,6GHz 12c 76MB 120W AM5 brez hladilnika BOX procesor
AMD izdeluje Ryzen 9 9900X na 4 nm proizvodnem procesu. Odklenjeni množilnik lahko poljubno prilagodite, kar močno poenostavi overclocking.
Procesor podpira pomnilnik DDR5 z dvokanalnim vmesnikom. Najvišja uradno podprta hitrost pomnilnika je 5600 MT/s, a z overclockingom (in ustreznimi pomnilniškimi moduli) lahko greste še višje. Podprt je tudi pomnilnik ECC (zahteva podporo plošče), kar je pomembna zmogljivost za kritične sisteme, da se prepreči poškodba podatkov. Za komunikacijo z drugimi komponentami v sistemu uporablja povezavo PCI-Express Gen 5.
Programi, ki uporabljajo napredne vektorske razširitve (AVX), se lahko izvajajo na tem procesorju, kar poveča zmogljivost za aplikacije za izračune. Poleg AVX je AMD dodal podporo tudi za novejša navodila AVX2 in AVX-512.
Podatki proizvajalca:
AMD Quality Director Logic Drive Bianconi Avenue D24 T683 Citywest Dublin Ireland E-Mail: product-compliance@amd.com
| Default | |
| Proizvajalčeva koda | 100-100000662WOF |
| EAN koda | 730143315296 |
| Proizvajalec | AMD |
| Garancija | 36 mesecev |
| Podnožje: | AM5 |
| Frekvenca delovanja | 4,4 GHz, Max. Boost 5,6 GHz |
| Število jeder: | 12 |
| integriran_graficni_procesor | AMD Radeon Graphics, 2 jedra, 2200 MHz |
| Poraba (TDP): | 120W TDP |
| Predpomnilnik | L1: 960 KB, L2: 12 MB, L3: 64 MB |
| Tehnologija izdelave: | 4 nm |
| Dodatno: | Precision Boost 2, AMD EXPO™ Memory Overclocking |
| Priložen hladilnik: | Ne |
| Število procesorskih niti: | 24 |

