HP LaserJet Enterprise Flow MFP M635z — monokromatska večfunkcijska laserska naprava, format 216×864 mm (A4), hitrost tiskanja 61 strani/min, kapaciteta 3200 listov, povezava USB in LAN.
HP LaserJet Enterprise Flow MFP M635z — monokromatska večfunkcijska laserska naprava, format 216×864 mm (A4), hitrost tiskanja 61 strani/min, kapaciteta 3200 listov, povezava USB in LAN. Ta HP LaserJ..
- Brez DDV: 3.783,24€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS3857784
- Proizvajalčeva koda: 7PS99A#B19
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 7PS99A#B19
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP LaserJet Enterprise Flow MFP M635z — monokromatska večfunkcijska laserska naprava, format 216×864 mm (A4), hitrost tiskanja 61 strani/min, kapaciteta 3200 listov, povezava USB in LAN.
Ta HP LaserJet MFP z JetIntelligence združuje izjemno zmogljivost in energetsko učinkovitost s profesionalno kakovostjo dokumentov natanko takrat, ko jih potrebujete – hkrati pa varuje vaše omrežje pred napadi z naprednimi varnostnimi funkcijami, vodilnimi v panogi.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP LaserJet Enterprise Flow MFP M635z — monokromatska večfunkcijska laserska naprava, format 216×864 mm (A4), hitrost tiskanja 61 strani/min, kapaciteta 3200 listov, povezava USB in LAN.
- Maksimalna dimenzija tiskanja: 76.2 x 127 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max)
- Tehnologija tiskanja: Laser (monokromni)
- Vrsta naprave: Večfunkcijski tiskalnik
- Teža: 64,3 kg
- Mere( Š x V x G): 66.1 cm x 65.8 cm x 123.4 cm
- Lokalizacija: Angleščina, Francoščina, Nemščina, Španščina, Italijanski / Evropa
- Povezljivost: Gigabit LAN, USB 2.0, USB 2.0 gostitelj
- Vrsta medija: Bond papir, Kuverte, Oznake, Prosojnice, Navaden papir, recikliran papir, Kartonski papir, papir visoke gramature, Barvni papir, Izjemno težek papir, Pisemski papir z glavo, Lahek papir, perforiran papir, Vnaprej natisnjen papir
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da (kopiranje) Da (tiskanje) Da (skeniranje)
- Največji priporočen obseg tiskanja: 300000 strani
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano, EPEAT Srebro
- Podpora za AirPrint: Da
- Priporočeno mesečno število tiskov: 5000 - 30000 strani
- Diagonala zaslona dodatno: 8\"
- Največja ločljivost kopiranja: Do 600 x 600 dpi
- Hitrost tiskanja: Do 61 strani na minuto
- Ločljivost tiskanja: Do 1200 x 1200 dpi
- Skeniranje: 600 x 600 dpi
- Izvirna velikost: 68 x 147 mm (min) - 216 x 864 mm (max)
- Izvirna vrsta: Listi
- Kapaciteta podajalnika dokumentov: 150 listov
- Standardna kapaciteta papirja: 3200 listov
- Največja kapaciteta medijev: 3200 listov
- Kapaciteta ročnega podajalnika: 100 listov
- Kapaciteta izhodnih pladnjev: 500 listov
- Razpoložljivost povezav: Da
- Moč: AC 230 V (60Hz)
- Možnost faksiranja: Navaden papir
- Največja hitrost prenosa faksa: 33.6 Kbps
- Zlagalnik: Vključeno
- Spenjač: Vključeno
- Ločljivosti faksa: 203 x 98 dpi, 203 x 196 dpi
- Značilnosti pisarniških naprav: shranjevanje na USB ključek, Šifriranje trdega diska, skeniranje na e-pošto, shrani v omrežno mapo, skener za SharePoint, HP EveryPage, skener za FTP, Žep za integracijo strojne opreme, izvlečna tipkovnica, reža za varnostno ključavnico, Odprta platforma za razširljivost (OXP), HP Hitre nastavitve, SureStart varno zaganjanje
- Najvišji razred ločljivosti pri kopiranju: Do 600 x 600 dpi
- Garancija: 12 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Diagonala zaslona dodatno | 8\" |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano, EPEAT Srebro |
| Lokalizacija | Angleščina, Francoščina, Nemščina, Španščina, Italijanski / Evropa |
| Opis izdelka | USB, Mreža |
| Teža | 64,3 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | 76.2 x 127 mm (min) - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Moč | AC 230 V (60Hz) |
| Tehnologija tiskanja | Laser (monokromni) |
| Povezljivost | USB, Mreža |
| Hitrost tiskanja | Do 61 strani na minuto |
| Velikost zaslona | Večfunkcijski tiskalnik |
| Ločljivost tiskanja | Do 1200 x 1200 dpi |
| Mere( Š x V x G) | 66.1 cm x 65.8 cm x 123.4 cm |
| Največja ločljivost kopiranja | Do 600 x 600 dpi |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da (kopiranje) Da (tiskanje) Da (skeniranje) |
| Skeniranje | 600 x 600 dpi |
| Največja hitrost prenosa faksa | 33.6 Kbps |
| Vrsta medija | Bond papir, Kuverte, Oznake, Prosojnice, Navaden papir, recikliran papir, Kartonski papir, papir visoke gramature, Barvni papir, Izjemno težek papir, Pisemski papir z glavo, Lahek papir, perforiran papir, Vnaprej natisnjen papir |
| Izvirna velikost | 68 x 147 mm (min) - 216 x 864 mm (max) |
| Ločljivosti faksa | 203 x 98 dpi, 203 x 196 dpi |
| Največji priporočen obseg tiskanja | 300000 strani |
| Izvirna vrsta | Listi |
| Standardna kapaciteta papirja | 3200 listov |
| Kapaciteta podajalnika dokumentov | 150 listov |
| Podpora za AirPrint | Da |
| Priporočeno mesečno število tiskov | 5000 - 30000 strani |
| Največja kapaciteta medijev | 3200 listov |
| Kapaciteta ročnega podajalnika | 100 listov |
| Spenjač | Vključeno |
| Kapaciteta izhodnih pladnjev | 500 listov |
| Razpoložljivost povezav | Da |
| Najvišji razred ločljivosti pri kopiranju | Do 600 x 600 dpi |
| Možnost faksiranja | Navaden papir |
| Značilnosti pisarniških naprav | shranjevanje na USB ključek, Šifriranje trdega diska, skeniranje na e-pošto, shrani v omrežno mapo, skener za SharePoint, HP EveryPage, skener za FTP, Žep za integracijo strojne opreme, izvlečna tipkovnica, reža za varnostno ključavnico, Odprta platforma za razširljivost (OXP), HP Hitre nastavitve, SureStart varno zaganjanje |
| Zlagalnik | Vključeno |




