ZYXEL GS1100-10HP nenadzorovan switch (omrežni preklopnik)
ZYXEL GS1100-10HP nenadzorovan switch (omrežni preklopnik) Serija ZyXEL GS1100 je optimalna rešitev za takojšnjo gigabitno povezljivost v pisarniških okoljih, ki zahtevajo tiho delovanje in boljšo en..
- Brez DDV: 97,42€
- Blagovne znamke ZYXEL
- Šifra: ALS4427757
- Proizvajalčeva koda: GS1100-10HP-EU0102F
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: GS1100-10HP-EU0102F
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ZYXEL GS1100-10HP nenadzorovan switch (omrežni preklopnik)
Serija ZyXEL GS1100 je optimalna rešitev za takojšnjo gigabitno povezljivost v pisarniških okoljih, ki zahtevajo tiho delovanje in boljšo energetsko učinkovitost. Z funkcijami varčevanja z energijo, Gigabit Ethernet povezavami in brezventilatorsko zasnovo serija GS1100 zagotavlja preprostost Plug and Play za omrežne aplikacije z visoko pasovno širino. Nudi tako Gigabit Ethernet povezave za zahtevnejše omrežne aplikacije kot tudi dodatne funkcije varčevanja z energijo. Zmožna je dinamično prilagajati izhodno moč glede na promet, aktivne povezave in dolžino kabla, s čimer zmanjša porabo energije.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ZYXEL GS1100-10HP nenadzorovan switch (omrežni preklopnik)
- Vrsta naprave: Switch (omrežni preklopnik) - 10 vrat - neupravljan
- Teža: 730 g
- Mere( Š x V x G): 25 cm x 10.4 cm x 2.7 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena doživljenjska garancija
- Dodatno: Samodejni uplink (samodejni MDI/MDI-X), Energijsko učinkovit Ethernet, Nadzor pretoka, Podpora za VLAN, 256 KB predpomnilnik paketov, Zaščita pred broadcast poplavami, Brez ventilatorja, Razred storitve (CoS)
- Skladnost s standardi: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az
- Moč: AC 100-240 V (50/60 Hz)
- Priključki: 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP
- Podtip: Gigabit Ethernet
- Velikost tabele MAC naslovov: 8K vnosov
- Napajanje prek Ethernet kabla (PoE): PoE+
- PoE proračun: 130 W
- Podpora za jumbo okvirje: 9KB
- Zmogljivost: Preklopna zmogljivost: 20 Gbps; prepustnost posredovanja paketov: 14,88 Mpps
- Garancija: 60 mesecev
- Gpsr: Zyxel / https://support.zyxel.eu/hc/en-us
| Default | |
| Garancija proizvajalca | Omejena doživljenjska garancija |
| Opis izdelka | ZYXEL GS1100-10HP nenadzorovan switch (omrežni preklopnik) |
| Priključki | 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP |
| Teža | 730 g |
| Moč | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Podtip | Gigabit Ethernet |
| Velikost zaslona | Switch (omrežni preklopnik) - 10 vrat - neupravljan |
| Dodatno | USB, Mreža |
| Mere( Š x V x G) | 25 cm x 10.4 cm x 2.7 cm |
| Zmogljivost | Preklopna zmogljivost: 20 Gbps; prepustnost posredovanja paketov: 14,88 Mpps |
| Skladnost s standardi | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| Velikost tabele mac naslovov | 8K vnosov |
| Napajanje prek Ethernet kabla (PoE) | PoE+ |
| PoE proračun | 130 W |
| Podpora za jumbo okvirje | 9KB |



