DELL Alienware AW2725DF 27-palčni QD-OLED gaming monitor
DELL Alienware AW2725DF 27-palčni QD-OLED gaming monitor Monitor Alienware 27 Gaming AW2725DF izboljšuje igralno izkušnjo z izjemno ostrino, zmogljivostjo in možnostmi prilagajanja. Z uporabo tehnolo..
- Brez DDV: 594,30€
- Blagovne znamke Dell
- Šifra: ALS47183633
- Proizvajalčeva koda: 210-BLHH
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_1833147.pdf
Oznake: 210-BLHH
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_1833147.pdf
- Energetska izkaznica:

DELL Alienware AW2725DF 27-palčni QD-OLED gaming monitor
Monitor Alienware 27 Gaming AW2725DF izboljšuje igralno izkušnjo z izjemno ostrino, zmogljivostjo in možnostmi prilagajanja. Z uporabo tehnologije Quantum Dot OLED ta 27‑palčni monitor prikazuje živahne barve in globoke črne tone, zaradi česar je vsaka scena bolj potopitvena. Z ločljivostjo 2560 x 1440 in gostoto pik 111 ppi zagotavlja ostre, podrobne slike, ki oživijo vaše igre. Zasnovan za tekmovalne igralce se ponaša s časom odziva 0,03 ms in V‑Sync hitrostjo pri največji ločljivosti 360 Hz, kar zagotavlja tekočo igro brez trganja slike. AMD FreeSync Premium Pro in VESA Adaptive‑Sync dodatno izboljšata vizualno doživetje in zagotavljata gladno, tekoče gibanje v hitrih igrah. Ergonomska zasnova monitora omogoča enostavne prilagoditve, vključno z višino, vrtenjem, zasukom in nagibom, kar zagotavlja udobje tudi med dolgimi igralnimi seansami. Monitor Alienware 27 ni namenjen le zmogljivosti; gre tudi za ustvarjanje popolnega igralnega okolja. S prilagodljivo AlienFX osvetlitvijo, tremi igralnimi načini in ekskluzivnimi Dellovimi funkcijami, kot sta ComfortView Plus in Easy Arrange, lahko igralci prilagodijo postavitev za optimalno udobje in učinkovitost. Poleg tega monitor nudi obsežne možnosti povezljivosti, vključno z vgrajenim USB hubom in več vhodi, zato ga je enostavno povezati z različnimi napravami. Ne glede na to, ali ste uporabnik ali navdušenec nad gamingom, je Alienware 27 Gaming Monitor AW2725DF zasnovan za dvig vaše igralne izkušnje.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: DELL Alienware AW2725DF 27-palčni QD-OLED gaming monitor
- Vrsta naprave: OLED monitor - 27"
- Teža: 6,3 kg
- Barva: Temno siva
- Priključki: HDMI, 2xDisplayPort
- Dodatno: AlienFX osvetlitveni sistem, USB 3.2 Gen 1 razdelilnik
- Odzivni čas: 0.03 ms (grey-to-grey)
- Število barv in barvni gamut: 1,07 milijarde barv
- Skladnost s standardi: Plug and Play, RoHS, BFR-reduced, PVC-reduced
- Ločljivost dodatno: 16:9
- Ločljivost: QHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 360 Hz, HDMI: 144 Hz)
- Velikost pike: 0.2292 mm
- Napetost: AC 100-240 V (50/60 Hz)
- Kontrast: 1500000:1
- Gaming: Da
- Vključene storitve: 3-letna storitev napredne zamenjave in premium zamenjava zaslona (vključno s kritjem za izgorelost OLED)
- URL do QR kode energetske nalepke: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1833147
- Energijski razred: Razred G
- Svetilnost: 1000 cd/m²
- Barvni razpon: 99.3% DCI-P3 (CIE 1976)
- Nastavljivost zaslona: Višina, pivot (rotacija), nagib, nagib
- Premaz zaslona: Protirefleksivno
- Poraba energije (v vklopljenem načinu): 27.6 W
- Tehnologija Adaptive-Sync: AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync
- Mere ( Š x V x G) - z stojalom (v najnižji legi): 60.911 cm x 24.369 cm x 40.62 cm
- Podpira HDR: DisplayHDR 400 Prava Črna
- EprelID: 1833147
- EprelLink: https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1833147_SL.pdf
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Dell Technologies / Raheen Industrial Estate / Limerick / Irska / info_emea@dell.com
| Default | |
| Barva | Temno siva |
| Gaming | Da |
| Opis izdelka | DELL Alienware AW2725DF 27-palčni QD-OLED gaming monitor |
| Priključki | HDMI, 2xDisplayPort |
| Teža | 6,3 kg |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Ločljivost | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Dodatno | AlienFX osvetlitveni sistem, USB 3.2 Gen 1 razdelilnik |
| Vključene storitve | 3-letna storitev napredne zamenjave in premium zamenjava zaslona (vključno s kritjem za izgorelost OLED) |
| Skladnost s standardi | Plug and Play, RoHS, BFR-reduced, PVC-reduced |
| Svetilnost | 1000 cd/m² |
| Kontrast | 1500000:1 |
| Odzivni čas | 0.03 ms (grey-to-grey) |
| URL do QR kode energetske nalepke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1833147 |
| Velikost pike | 0.2292 mm |
| Premaz zaslona | Protirefleksivno |
| Napetost | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Barvni razpon | 99.3% DCI-P3 (CIE 1976) |
| Poraba energije (v vklopljenem načinu) | 27.6 W |
| Število barv in barvni gamut | 1,07 milijarde barv |
| Tehnologija Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync |
| Nastavljivost zaslona | Višina, pivot (rotacija), nagib, nagib |
| Podpira HDR | DisplayHDR 400 Prava Črna |
| Energijski razred | Razred G |
| EprelID | 1833147 |
| EprelLink | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1833147_SL.pdf |
| Mere ( Š x V x G) - z stojalom (v najnižji legi) | 60.911 cm x 24.369 cm x 40.62 cm |






