HP EliteOne 870 G9 Intel Core i5-14500, 27-palčni QHD, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro, SmartBuy
HP EliteOne 870 G9 Intel Core i5-14500, 27-palčni QHD, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro, SmartBuy Omogočite svoji ekipi, da deluje najbolje, z HP EliteOne 870 vse-v-enem napravo. Zasnovan z mislijo na i..
- Brez DDV: 1.293,21€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS47284926
- Proizvajalčeva koda: 99A78ET#BED
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 99A78ET
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP EliteOne 870 G9 Intel Core i5-14500, 27-palčni QHD, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro, SmartBuy
Omogočite svoji ekipi, da deluje najbolje, z HP EliteOne 870 vse-v-enem napravo. Zasnovan z mislijo na izkušnje, ki navdušujejo uporabnike in IT, se ta računalnik ponaša z napredno zasnovo in vključuje najnovejša orodja za delo z ekipami po vsem svetu.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP EliteOne 870 G9 Intel Core i5-14500, 27-palčni QHD, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro, SmartBuy
- Teža: 11,6 kg
- Mere( Š x V x G): 61.4 cm x 24.7 cm x 59.95 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - rezervni deli in delo - 1 leto - na lokaciji
- Lokalizacija: Jezik: Angleščina / regija: Jadranska regija
- Brezžične povezave: 1GbE, Wi-Fi 6E, 802.11a, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n
- Tip: Osebni računalnik - vse v enem
- Vrsta procesorja: Intel Core i5, 14. generacija i5-14500 / 2,6 GHz (do 5 GHz, 14-jedrni)
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano, TCO certificirani robni vse-v-enem računalniki, TCO certificirani vse-v-enem računalniki 9
- Kamera: Da
- Moč: (50/60 Hz)
- Optični pogoni: No optical drive
- Delovni pomnilnik: 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM
- Zvočni izhod: Stereo
- Trdi disk: SSD 512 GB - PCI Express - M.2 2280 - NVM Express (NVMe)
- Vključene storitve: HP 3-letna podpora za strojno opremo na lokaciji z odzivom naslednji delovni dan za namizne računalnike (ne vključuje zunanjega monitorja)
- Tipkovnica: Adriatic
- Predpomnilnik: 24 MB L3 Cache
- Predpomnilnik na procesor: 24 MB
- Vključena programska oprema: HP Pomočnik za podporo HP, HP Diagnostika strojne opreme PC UEFI, HP katalog strank (brezplačen prenos), HP obvestila, HP Paketi gonilnikov, HP Diagnostika strojne opreme HP PC, HP optimizator povezave, HP pomočnik za slike (brezplačen prenos), Nastavitve zasebnosti HP, HP QuickDrop, HSA Fusion za komercialno uporabo, HP knjižnica skript za upravljanje odjemalcev (brezplačen prenos), HSA Telemetrija za komercialno uporabo, myHP, Orodja za podporo namizju HP, HP pametna podpora, Prilagoditelj točke dotika za komercialno uporabo, HP Connect za Microsoft Endpoint Manager, HP Enostavno čiščenje, HP Orodje za upravljanje (brezplačen prenos), HP Pomočnik za popravke (brezplačen prenos)
- Grafični krmilnik: Intel UHD Graphics 770
- Operacijski sistem: Windows 11 Pro
- Čitalnik kartic: 5 in 1
- Glavne lastnosti procesorja: Tehnologija Hyper-Threading, Tehnologija Intel Turbo Boost 2, Intel pametna predpomnilnik
- Monitor: 27\" - LED - 2560 x 1440 (QHD) @ 60 Hz - 16:9
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core i5 |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Brezžične povezave | 1GbE, Wi-Fi 6E, 802.11a, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano, TCO certificirani robni vse-v-enem računalniki, TCO certificirani vse-v-enem računalniki 9 |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - rezervni deli in delo - 1 leto - na lokaciji |
| Lokalizacija | Jezik: Angleščina / regija: Jadranska regija |
| Opis izdelka | Intel Core i5 |
| Teža | 11,6 kg |
| Tip | Osebni računalnik - vse v enem |
| Tipkovnica | Adriatic |
| Moč | (50/60 Hz) |
| Delovni pomnilnik | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Kamera | Da |
| Vključene storitve | HP 3-letna podpora za strojno opremo na lokaciji z odzivom naslednji delovni dan za namizne računalnike (ne vključuje zunanjega monitorja) |
| Mere( Š x V x G) | 61.4 cm x 24.7 cm x 59.95 cm |
| Predpomnilnik | 24 MB L3 Cache |
| Predpomnilnik na procesor | 24 MB |
| Zvočni izhod | Stereo |
| Grafični krmilnik | Intel UHD Graphics 770 |
| Monitor | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Optični pogoni | No optical drive |
| Vključena programska oprema | HP Pomočnik za podporo HP, HP Diagnostika strojne opreme PC UEFI, HP katalog strank (brezplačen prenos), HP obvestila, HP Paketi gonilnikov, HP Diagnostika strojne opreme HP PC, HP optimizator povezave, HP pomočnik za slike (brezplačen prenos), Nastavitve zasebnosti HP, HP QuickDrop, HSA Fusion za komercialno uporabo, HP knjižnica skript za upravljanje odjemalcev (brezplačen prenos), HSA Telemetrija za komercialno uporabo, myHP, Orodja za podporo namizju HP, HP pametna podpora, Prilagoditelj točke dotika za komercialno uporabo, HP Connect za Microsoft Endpoint Manager, HP Enostavno čiščenje, HP Orodje za upravljanje (brezplačen prenos), HP Pomočnik za popravke (brezplačen prenos) |
| Čitalnik kartic | 5 in 1 |
| Glavne lastnosti procesorja | Tehnologija Hyper-Threading, Tehnologija Intel Turbo Boost 2, Intel pametna predpomnilnik |






