LENOVO ThinkPad T14s G6 prenosnik Intel Core Ultra 5 228V, 14" WUXGA, 32 GB RAM, 512 GB, UMA, Windows 11 Pro, črna, 3-letna garancija
LENOVO ThinkPad T14s G6 prenosnik Intel Core Ultra 5 228V, 14" WUXGA, 32 GB RAM, 512 GB, UMA, Windows 11 Pro, črna, 3-letna garancija Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 združuje zmogljivost in prenosnost za ..
- Brez DDV: 1.519,44€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48114407
- Proizvajalčeva koda: 21QX000TSC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 21QX000TSC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO ThinkPad T14s G6 prenosnik Intel Core Ultra 5 228V, 14" WUXGA, 32 GB RAM, 512 GB, UMA, Windows 11 Pro, črna, 3-letna garancija
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 združuje zmogljivost in prenosnost za uporabnike na poti. S 14-palčnim zaslonom z osnovno ločljivostjo 1920 x 1200 prenosnik nudi osupljivo vizualno izkušnjo z mat površino proti bleščanju in IPS tehnologijo. Zmogljiv procesor Intel Core Ultra 5 z 8 jedri zagotavlja tekoče večopravilno delo in učinkovito delovanje, podprt z 32 GB LPDDR5X SDRAM. Naprava je dodatno preizkušena po standardu MIL-STD-810H, zato je vzdržljiva in zanesljiva v različnih pogojih. Opremljen z naprednimi funkcijami, kot so visoko ločljivostni avdio sistem združljiv z Dolby Atmos, 5-megapikselna spletna kamera s funkcionalnostmi Windows Hello in pokrovček za zasebnost, ThinkPad T14s izboljša delo na daljavo. Vključuje celoten nabor priključkov, kot so USB-C, HDMI in več USB vmesnikov za vsestransko povezljivost, ter priročnost USB-C polnilca z močjo 65 W. Varnost je na prvem mestu z bralnikom prstnih odtisov in ločenim Trusted Platform Module (TPM 2.0), ki zagotavlja zaščito podatkov.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO ThinkPad T14s G6 prenosnik Intel Core Ultra 5 228V, 14" WUXGA, 32 GB RAM, 512 GB, UMA, Windows 11 Pro, črna, 3-letna garancija
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC
- Teža: 1.28 kg
- Barva: Črna
- Mere( Š x V x G): 31.36 cm x 21.94 cm x 1.975 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - 3 leta - prevzem in vračilo. Omejena garancija - baterija - 1 leto
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Pro - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 5 (Series 2) - 228V do 4,5 GHz / 8 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, TCO certificirano, generacija 10, za prenosnike
- Prodajni program proizvajalca: Lenovo Najbolj prodajano
- Diagonala zaslona dodatno: 14\" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 512 GB SSD - TCG Opal šifriranje 2, NVMe
- Grafična kartica: Intel Arc Graphics 130V
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 40 TOPS
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 5 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Črna |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, TCO certificirano, generacija 10, za prenosnike |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 3 leta - prevzem in vračilo. Omejena garancija - baterija - 1 leto |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 130V |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Opis izdelka | Intel Core Ultra 5 |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo Najbolj prodajano |
| Teža | 1.28 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 40 TOPS |
| Mere( Š x V x G) | 31.36 cm x 21.94 cm x 1.975 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |






