ASUS Vivobook M1502NAQ-BQ049 prenosnik z AMD Ryzen 7 170, 15,6-palčnim FHD zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 512 GB PCIe SSD, DOS.
ASUS Vivobook M1502NAQ-BQ049 prenosnik z AMD Ryzen 7 170, 15,6-palčnim FHD zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 512 GB PCIe SSD, DOS. ASUS VivoBook 15 M1502NAQ-BQ049 združuje zmogljivost in funkcionalnos..
- Brez DDV: 548,30€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS48271586
- Proizvajalčeva koda: 90NB1842-M007V0
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 90NB1842-M007V0
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS Vivobook M1502NAQ-BQ049 prenosnik z AMD Ryzen 7 170, 15,6-palčnim FHD zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 512 GB PCIe SSD, DOS.
ASUS VivoBook 15 M1502NAQ-BQ049 združuje zmogljivost in funkcionalnost za različna opravila. Opremljen z zmogljivim procesorjem Ryzen 7 ima osnovno frekvenco 3.2 GHz in z Max Turbo Speed doseže do 4.7 GHz. 15,6-palčni Full HD zaslon z ločljivostjo 1920 x 1080 ima mat površino proti bleščanju in razmerje zaslona proti ohišju 82 %, kar omogoča poglobljeno izkušnjo gledanja. V kombinaciji s 16 GB DDR4 RAM in hitrim 512 GB SSD ta prenosnik zagotavlja nemoteno večopravilnost in hiter dostop do datotek. Model postavlja uporabniško izkušnjo v ospredje z natančno sledilno ploščico in osvetljeno chiclet tipkovnico, ki vključuje številčni del za dodatno udobje. Tehnologija ASUS SonicMaster izboljša kakovost zvoka, dopolnjuje pa jo 720p spletna kamera z drsnim pokrovčkom za zasebnost. Naprava je preizkušena po standardu MIL-STD-810H, kar zagotavlja izpolnjevanje strogih meril vzdržljivosti. Povezovalne možnosti vključujejo USB 3.2 in USB-C priključke, HDMI ter podporo Wi-Fi 6, zaradi česar je vsestranska izbira za uporabnike in študente.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS Vivobook M1502NAQ-BQ049 prenosnik z AMD Ryzen 7 170, 15,6-palčnim FHD zaslonom, 16 GB DDR5 pomnilnika, 512 GB PCIe SSD, DOS.
- Tip izdelka: Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180°
- Teža: 1.7 kg
- Baterija (napajanje): 3-celična baterija
- Barva: Srebrna
- Mere( Š x V x G): 35.97 cm x 23.25 cm x 1.99 cm
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: No OS
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen 7 170 / 3,2 GHz, do 4,7 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 15.6\" 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR4 (1 x 8 GB + 8 GB (soldered))
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: AMD Radeon 680M
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Rešitev programske opreme Trusted Platform Module (TPM), bralnik prstnih odtisov
- Indeks popravljivosti: 9,7 (od 10)
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 7 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | No OS |
| Barva | Srebrna |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 16 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.7 kg |
| Varnost | Rešitev programske opreme Trusted Platform Module (TPM), bralnik prstnih odtisov |
| Mere( Š x V x G) | 35.97 cm x 23.25 cm x 1.99 cm |
| Baterija (napajanje) | 3-celična baterija |
| Tip izdelka | Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180° |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Indeks popravljivosti | 9,7 (od 10) |
