HPE Aruba Networking CX 6000, 12-portni switch (omrežni preklopnik), 10M/100M/1G, Class4 PoE, 2 x SFP 1G, 139W
HPE Aruba Networking CX 6000, 12-portni switch (omrežni preklopnik), 10M/100M/1G, Class4 PoE, 2 x SFP 1G, 139W Hewlett Packard Enterprise presents the HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Cla..
- Brez DDV: 425,77€
- Blagovne znamke HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
- Šifra: ALS48272999
- Proizvajalčeva koda: R8N89B
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: R8N89B
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HPE Aruba Networking CX 6000, 12-portni switch (omrežni preklopnik), 10M/100M/1G, Class4 PoE, 2 x SFP 1G, 139W
Hewlett Packard Enterprise presents the HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 139W Switch, a network solution designed to provide efficient and reliable connectivity. Featuring a capacity that includes 12.38 MB of packet buffer size, support for 16 switched virtual interfaces (SVIs), and an IPv4 host table capacity of 1024, this switch is built for performance. With a total power over Ethernet budget of 139 W and 12 accessible 10/100/1000 Base-T ports, it supports various applications in diverse environments.The switch is easily manageable and includes protocols such as IGMP, MLD, RMON, and SNMP, ensuring smooth operations. Humidity ranges from 5% to 95% operationally and from 5% to 90% during storage, making it suitable for different settings. With its rack-mountable design and included mounting kit, the HPE Aruba Networking CX 6000 can seamlessly integrate into existing infrastructure.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HPE Aruba Networking CX 6000, 12-portni switch (omrežni preklopnik), 10M/100M/1G, Class4 PoE, 2 x SFP 1G, 139W
- Vrsta naprave: Switch (omrežni preklopnik) - 12 priključkov - upravljan
- Teža: 2.17 kg
- Mere( Š x V x G): 25.4 cm x 25.5 cm x 4.39 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena doživljenjska garancija
- Dodatno: Preklapljanje na plasti 2, Podpora za RSTP, LLDP – protokol za odkrivanje naprav na povezavnem sloju (Link Layer Discovery Protocol), Protokol za razreševanje naslovov, Podpora za protokol MSTP, TPM (strojni varnostni modul), RPVST+, PoE razred 4, UDLD (odkrivanje enosmernih povezav), Brez ventilatorja, UTM (sistem za enotno upravljanje groženj), Razred storitve (CoS), Pogoji uporabe
- Protokol za oddaljeno upravljanje: SNMP, MIB, SNMP 2, RMON, SNMP 3, CLI
- Skladnost s standardi: IEEE 802.1D, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az
- Cenovni tip: BTO
- Sistemske zahteve: AOS-CX
- Moč: AC 100-127/200-240 V (50/60 Hz)
- Priključki: 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) + 2 x Gigabit RJ-45
- Vrsta ohišja: Za montažo v omarico 1U
- Podtip: Gigabit Ethernet
- Velikost tabele MAC naslovov: 8192 vnosov
- Napajanje prek Ethernet kabla (PoE): PoE+
- PoE proračun: 139 W
- Podpora za jumbo okvirje: 9198 bytes
- Zmogljivost: Preklopna zmogljivost (switch (omrežni preklopnik)): 32 Gbps; pretočnost: 23.8 Mpps; zakasnitev (pri 1 Gbps): 2.3 µs
- Usmerjevalni protokol: IGMP, MLDv2, IGMPv2, IGMPv3, MLD
- Garancija: 60 mesecev
- Gpsr: Hewlett Packard Enterprise / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Garancija proizvajalca | Omejena doživljenjska garancija |
| Opis izdelka | HPE Aruba Networking CX 6000, 12-portni switch (omrežni preklopnik), 10M/100M/1G, Class4 PoE, 2 x SFP 1G, 139W |
| Priključki | 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) + 2 x Gigabit RJ-45 |
| Teža | 2.17 kg |
| Vrsta ohišja | Za montažo v omarico 1U |
| Moč | AC 100-127/200-240 V (50/60 Hz) |
| Podtip | Gigabit Ethernet |
| Velikost zaslona | Switch (omrežni preklopnik) - 12 priključkov - upravljan |
| Dodatno | Preklapljanje na plasti 2, Podpora za RSTP, LLDP – protokol za odkrivanje naprav na povezavnem sloju (Link Layer Discovery Protocol), Protokol za razreševanje naslovov, Podpora za protokol MSTP, TPM (strojni varnostni modul), RPVST+, PoE razred 4, UDLD (odkrivanje enosmernih povezav), Brez ventilatorja, UTM (sistem za enotno upravljanje groženj), Razred storitve (CoS), Pogoji uporabe |
| Mere( Š x V x G) | 25.4 cm x 25.5 cm x 4.39 cm |
| Protokol za oddaljeno upravljanje | SNMP, MIB, SNMP 2, RMON, SNMP 3, CLI |
| Zmogljivost | Preklopna zmogljivost (switch (omrežni preklopnik)): 32 Gbps; pretočnost: 23.8 Mpps; zakasnitev (pri 1 Gbps): 2.3 µs |
| Skladnost s standardi | IEEE 802.1D, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3af, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az |
| Cenovni tip | BTO |
| Velikost tabele mac naslovov | 8192 vnosov |
| Sistemske zahteve | AOS-CX |
| Napajanje prek Ethernet kabla (PoE) | PoE+ |
| PoE proračun | 139 W |
| Podpora za jumbo okvirje | 9198 bytes |
| Usmerjevalni protokol | IGMP, MLDv2, IGMPv2, IGMPv3, MLD |

