ASUS Zenbook UM3406GA-QD008W prenosnik z AMD Ryzen AI 7 445, 14-palčni OLED (WUXGA), 32 GB LPDDR5X RAM, 1 TB PCIe SSD, Windows 11 Home, Black
ASUS Zenbook UM3406GA-QD008W prenosnik z AMD Ryzen AI 7 445, 14-palčni OLED (WUXGA), 32 GB LPDDR5X RAM, 1 TB PCIe SSD, Windows 11 Home, Black The ASUS ZenBook 14 UM3406GA-QD008W combines elegance and..
- Brez DDV: 1.141,61€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS48282703
- Proizvajalčeva koda: 90NB17R1-M00AM0
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 90NB17R1-M00AM0
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS Zenbook UM3406GA-QD008W prenosnik z AMD Ryzen AI 7 445, 14-palčni OLED (WUXGA), 32 GB LPDDR5X RAM, 1 TB PCIe SSD, Windows 11 Home, Black
The ASUS ZenBook 14 UM3406GA-QD008W combines elegance and performance in a lightweight design. Featuring a stunning 14-inch OLED display with a native resolution of 1920 x 1200, this notebook offers vibrant colors and remarkable clarity with a brightness of 600 cd/m². The innovative 180° hinge design allows for versatile use, suitable for work and entertainment alike.Powered by the AMD Ryzen AI 7 processor and equipped with 32 GB of LPDDR5X RAM, this model delivers smooth multitasking and responsiveness. The large 1 TB SSD ensures ample storage and fast data access, while features like AI noise canceling, Dolby Atmos support, and ASUS Audio Booster enhance the multimedia experience, ideal for video calls and media consumption.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS Zenbook UM3406GA-QD008W prenosnik z AMD Ryzen AI 7 445, 14-palčni OLED (WUXGA), 32 GB LPDDR5X RAM, 1 TB PCIe SSD, Windows 11 Home, Black
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC - zasnova tečaja z 180° kotom odpiranja
- Teža: 1.2 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Jade Black
- Mere( Š x V x G): 31.24 cm x 22.01 cm x 1.49 cm
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Home
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen AI 7 445 / 2 GHz, do 4,6 GHz / 8 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 14\" OLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
- Vhodna naprava: Številčna tipkovnica
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: AMD Radeon 840M
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Firmware Trusted Platform Module (TPM) varnostni čip z Microsoft Pluton
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS
- Microsoft Copilot: Da
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen AI 7 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Jade Black |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Grafična kartica | AMD Radeon 840M |
| Opis izdelka | 32 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.2 kg |
| Varnost | Firmware Trusted Platform Module (TPM) varnostni čip z Microsoft Pluton |
| Vhodna naprava | Številčna tipkovnica |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS |
| Mere( Š x V x G) | 31.24 cm x 22.01 cm x 1.49 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Microsoft Copilot | Da |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC - zasnova tečaja z 180° kotom odpiranja |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
