ASUS Zenbook UX3607OA-SQ013W prenosnik s Qualcomm Snapdragon X2 Elite, 16-palčnim WQXGA+ OLED zaslonom, 48 GB LPDDR5X pomnilnika, 1 TB PCIe SSD in Windows 11 Home
ASUS Zenbook UX3607OA-SQ013W prenosnik s Qualcomm Snapdragon X2 Elite, 16-palčnim WQXGA+ OLED zaslonom, 48 GB LPDDR5X pomnilnika, 1 TB PCIe SSD in Windows 11 Home Doživite zmogljivo delovanje in osup..
- Brez DDV: 1.768,79€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS48284628
- Proizvajalčeva koda: 90NB17W1-M00180
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 90NB17W1-M00180
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS Zenbook UX3607OA-SQ013W prenosnik s Qualcomm Snapdragon X2 Elite, 16-palčnim WQXGA+ OLED zaslonom, 48 GB LPDDR5X pomnilnika, 1 TB PCIe SSD in Windows 11 Home
Doživite zmogljivo delovanje in osupljive vizualne učinke z ASUS Zenbook A16 UX3607OA-SQ013W. Opremeljen s 16‑palčnim OLED zaslonom, ta prenosnik ponuja naravno ločljivost 2880 x 1800, prikazuje 1,07 milijarde barv in je skladen s 100% DCI‑P3 barvnim razponom za realistično sliko. Zaslon podpira HDR 1000 True Black in ima 90 % razmerje med zaslonom in ohišjem, zato je primeren tako za zabavo kot za produktivnost. Poganja ga procesor Snapdragon X2 Elite Extreme z 18 jedri in frekvenco do 4,7 GHz, v kombinaciji z 48 GB LPDDR5X pomnilnika in 1 TB SSD, zato prenosnik zagotavlja hitro večopravilnost in dovolj prostora za shranjevanje. Z vgrajenimi funkcijami, kot sta Windows Hello in IR kamera, ter z Dolby Atmos združljivim zvočnim izhodom iz šestih zvočnikov je ta prenosnik zasnovan tako, da zagotavlja impresivno računalniško izkušnjo za delo ali zabavo.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS Zenbook UX3607OA-SQ013W prenosnik s Qualcomm Snapdragon X2 Elite, 16-palčnim WQXGA+ OLED zaslonom, 48 GB LPDDR5X pomnilnika, 1 TB PCIe SSD in Windows 11 Home
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC
- Teža: 1.2 kg
- Baterija (napajanje): 3-celična baterija
- Barva: Zabriskie beige
- Mere( Š x V x G): 35.35 cm x 24.24 cm x 1.65 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - 2 leti
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Home
- Vrsta procesorja: Qualcomm Snapdragon X2 Elite Extreme X2E-94-100 do 4,7 GHz / 53 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" OLED 2880 x 1800 / 3K @ 120 Hz
- Velikost pomnilnika: 48 GB LPDDR5X SDRAM (pomnilnik je spajen na matično ploščo)
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: Qualcomm Adreno
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Firmware Trusted Platform Module (TPM) varnostni čip z Microsoft Pluton
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): Qualcomm Hexagon - up to 80 TOPS
- Microsoft Copilot: Da
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Qualcomm |
| Velikost pomnilnika | 8 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Zabriskie beige |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 16\" OLED 2880 x 1800 / 3K @ 120 Hz |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti |
| Grafična kartica | Qualcomm |
| Opis izdelka | 8 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.2 kg |
| Varnost | Firmware Trusted Platform Module (TPM) varnostni čip z Microsoft Pluton |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Qualcomm |
| Mere( Š x V x G) | 35.35 cm x 24.24 cm x 1.65 cm |
| Baterija (napajanje) | 3-celična baterija |
| Microsoft Copilot | Da |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |





