ASUS Vivobook X1605VAPBF-SH223, prenosnik z Intel Core 9 270H, 16-palčni WUXGA OLED zaslon, 24 GB DDR5 pomnilnika, 1 TB PCIe SSD, brez operacijskega sistema
ASUS Vivobook X1605VAPBF-SH223, prenosnik z Intel Core 9 270H, 16-palčni WUXGA OLED zaslon, 24 GB DDR5 pomnilnika, 1 TB PCIe SSD, brez operacijskega sistema Tehnične specifikacije: Opis izdelka: A..
- Brez DDV: 1.329,59€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS48284635
- Proizvajalčeva koda: 90NB13W3-M00X20
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 90NB13W3-M00X20
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS Vivobook X1605VAPBF-SH223, prenosnik z Intel Core 9 270H, 16-palčni WUXGA OLED zaslon, 24 GB DDR5 pomnilnika, 1 TB PCIe SSD, brez operacijskega sistema
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS Vivobook X1605VAPBF-SH223, prenosnik z Intel Core 9 270H, 16-palčni WUXGA OLED zaslon, 24 GB DDR5 pomnilnika, 1 TB PCIe SSD, brez operacijskega sistema
- Tip izdelka: Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180°
- Teža: 1.88 kg
- Baterija (napajanje): 3-celična baterija
- Barva: Indie black
- Mere( Š x V x G): 35.87 cm x 24.95 cm x 1.99 cm
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: No OS
- Vrsta procesorja: Intel Core 9 (2. serija) - 270H / 2,7 GHz, do 5,8 GHz / 24 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 16" OLED, 1920 x 1200 (WUXGA) pri 60 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 24 GB DDR5 (1 x 16 GB + 8 GB (spajkana))
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: Intel Graphics
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM), bralnik prstnih odtisov
- Indeks popravljivosti: 6.1 (od 10)
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core 9 (2. serija) - 270H / 2,7 GHz, do 5,8 GHz / 24 MB predpomnilnika |
| Velikost pomnilnika | 24 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | No OS |
| Barva | Indie black |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 40,64 cm (16,0") |
| Grafična kartica | Intel Graphics |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 40,64 cm (16,0") |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.88 kg |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM), bralnik prstnih odtisov |
| Mere( Š x V x G) | 35.87 cm x 24.95 cm x 1.99 cm |
| Baterija (napajanje) | 3-celična baterija |
| Tip izdelka | Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180° |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Indeks popravljivosti | 6.1 (od 10) |
