DELL Pro 27 E2726HS 27" FHD IPS LED monitor z nastavljivim stojalom, HDMI, DP, VGA, zvočniki, 3YPPG AE
DELL Pro 27 E2726HS 27" FHD IPS LED monitor z nastavljivim stojalom, HDMI, DP, VGA, zvočniki, 3YPPG AE Dell Pro E2726HS je 27-palčni LCD monitor z LED osvetlitvijo, zasnovan za namizno rabo, s IPS za..
- Brez DDV: 113,60€
- Blagovne znamke Dell
- Šifra: ALS48286318
- Proizvajalčeva koda: 210-BTPZ
- Razpoložljivost: Na zalogi
- Podatkovni list: Fiche_2461242.pdf
Oznake: 210-BTPZ
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2461242.pdf
- Energetska izkaznica:

DELL Pro 27 E2726HS 27" FHD IPS LED monitor z nastavljivim stojalom, HDMI, DP, VGA, zvočniki, 3YPPG AE
Dell Pro E2726HS je 27-palčni LCD monitor z LED osvetlitvijo, zasnovan za namizno rabo, s IPS zaslonom za živahno barvno natančnost in široke kote gledanja. Z nativno ločljivostjo 1920 x 1080 monitor zagotavlja Full HD ostrino, okrepljeno s svetlostjo 300 cd/m² in kontrastnim razmerjem 1000:1, primeren za različne uporabe, od zahtevnejšega dela uporabnikov do zabave. Monitor podpira več vhodnih signalov, vključno z HDMI, VGA in DisplayPort, kar zagotavlja vsestranskost povezljivosti. Nastavljivost je ključna lastnost E2726HS; omogoča nastavljanje višine do 130 mm, zasuk in nagib od -5 do +21 stopinj. Premaz z mat površino proti bleščanju pomaga zmanjšati odseve, medtem ko 3-stranski brezrobni dizajn omogoča bolj poglobljeno izkušnjo gledanja. Poleg tega monitor vključuje Dell ComfortView Plus za zmanjšanje škodljive modre svetlobe, kar omogoča udobnejšo daljšo uporabo brez žrtvovanja barvne kakovosti.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: DELL Pro 27 E2726HS 27" FHD IPS LED monitor z nastavljivim stojalom, HDMI, DP, VGA, zvočniki, 3YPPG AE
- Vrsta naprave: LED-osvetljen LCD-monitor - 27"
- Teža: 4,6 kg
- Priključki: DisplayPort, HDMI, VGA
- Odzivni čas: 5 ms (grey-to-grey fast), 8 ms (grey-to-grey normal)
- Število barv in barvni gamut: 16,7 milijona barv
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold
- Skladnost s standardi: HDCP 1.4, Plug and Play, RoHS, BFR-reduced, DisplayPort 1.4, PVC-reduced, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (3-star)
- Ločljivost dodatno: 16:9
- Ločljivost: Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 100 Hz, HDMI: 100 Hz, VGA: 60 Hz)
- Velikost pike: 0.3114 mm
- Napetost: AC 100-240 V (50/60 Hz)
- Kontrast: 1000:1
- Vključene storitve: 3 leta napredne izmenjave storitev
- URL do QR kode energetske nalepke: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2461242
- Energijski razred: Razred D
- Svetilnost: 300 cd/m²
- Barvni razpon: 72% NTSC (CIE 1931)
- Nastavljivost zaslona: Višina, pivot (rotacija), nagib, nagib
- Premaz zaslona: Protisvetlobno, 3H trda prevleka
- Tip matrike: IPS
- Ogljični odtis: 189 kg emisij CO2 (EU)
- Dimenzije (Š x G x V) - s stojalom (v najvišji legi): 61.068 cm x 21.159 cm x 51.457 cm
- EprelID: 2461242
- EprelLink: https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2461242_SL.pdf
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Dell Technologies / Raheen Industrial Estate / Limerick / Irska / info_emea@dell.com
| Default | |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Ogljični odtis | 189 kg emisij CO2 (EU) |
| Opis izdelka | 68,58 cm (27,0") |
| Priključki | DisplayPort, HDMI, VGA |
| Teža | 4,6 kg |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Vključene storitve | 3 leta napredne izmenjave storitev |
| Skladnost s standardi | HDCP 1.4, Plug and Play, RoHS, BFR-reduced, DisplayPort 1.4, PVC-reduced, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (3-star) |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 300 cd/m² |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odzivni čas | 5 ms (grey-to-grey fast), 8 ms (grey-to-grey normal) |
| URL do QR kode energetske nalepke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2461242 |
| Velikost pike | 0.3114 mm |
| Premaz zaslona | Protisvetlobno, 3H trda prevleka |
| Napetost | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Barvni razpon | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 milijona barv |
| Nastavljivost zaslona | Višina, pivot (rotacija), nagib, nagib |
| Dimenzije (Š x G x V) - s stojalom (v najvišji legi) | 61.068 cm x 21.159 cm x 51.457 cm |
| Energijski razred | Razred D |
| EprelID | 2461242 |
| EprelLink | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2461242_SL.pdf |






