LENOVO ThinkPad T1g G8 prenosnik, Intel Core Ultra 7 255H, 16-inch WUXGA, 32 GB RAM, 1 TB SSD, RTX 5060, Windows 11 Pro, Black, 3-letna garancija
LENOVO ThinkPad T1g G8 prenosnik, Intel Core Ultra 7 255H, 16-inch WUXGA, 32 GB RAM, 1 TB SSD, RTX 5060, Windows 11 Pro, Black, 3-letna garancija The Lenovo ThinkPad T1g Gen 8 is designed for profess..
- Brez DDV: 3.742,05€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48287695
- Proizvajalčeva koda: 21TD0002SC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 21TD0002SC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO ThinkPad T1g G8 prenosnik, Intel Core Ultra 7 255H, 16-inch WUXGA, 32 GB RAM, 1 TB SSD, RTX 5060, Windows 11 Pro, Black, 3-letna garancija
The Lenovo ThinkPad T1g Gen 8 is designed for professionals who need a reliable and powerful mobile workstation. With a 16-inch display featuring anti-glare, Low Blue Light, and Eyesafe technology, this laptop ensures a comfortable viewing experience while helping to protect your eyes during long working hours. The X-Rite factory color calibration provides accurate colors, making it an ideal choice for design work. This laptop is equipped with a 16-core Intel Core Ultra 7 processor, paired with NVIDIA GeForce RTX graphics, delivering performance needed for complex tasks. The dual-array microphones and Dolby Atmos compliant stereo speakers deliver immersive audio experiences, while the built-in privacy shutter, IR camera, and fingerprint reader enhance security. With fast PCIe 5.0 x4 SSD storage and extensive connectivity options, including HDMI and Thunderbolt ports, the Lenovo ThinkPad T1g Gen 8 meets all mobile workstation needs.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO ThinkPad T1g G8 prenosnik, Intel Core Ultra 7 255H, 16-inch WUXGA, 32 GB RAM, 1 TB SSD, RTX 5060, Windows 11 Pro, Black, 3-letna garancija
- Tip izdelka: Prenosna delovna postaja - delovna postaja za AI
- Teža: 1.84 kg
- Barva: Črna
- Mere( Š x V x G): 35.43 cm x 24.1 cm x 2.06 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija – 3 leta (prevzem in vračilo). Osnovna garancija za baterijo – 1 leto. Podaljšana garancija – 3 leta na lokaciji stranke; odzivni čas: naslednji delovni dan. Podaljšana garancija za baterijo – 1 leto.
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Pro - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 255H do 5,1 GHz / 24 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, TCO certificirano, generacija 10, za prenosnike
- Prodajni program proizvajalca: Lenovo Najbolj prodajano
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
- Vhodna naprava: Tipkovnica
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (1 x 32 GB)
- Vključene storitve: 3-letna podpora Lenovo Premier Support, kompenzacija CO2 0,5 tone (2. gen.)
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 1 TB SSD - TCG Opal šifriranje 2, NVMe, Učinkovitost
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Arc 140T
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 13 TOPS
- Tehnologija platforme: Intel Evo
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Črna |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, TCO certificirano, generacija 10, za prenosnike |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija – 3 leta (prevzem in vračilo). Osnovna garancija za baterijo – 1 leto. Podaljšana garancija – 3 leta na lokaciji stranke; odzivni čas: naslednji delovni dan. Podaljšana garancija za baterijo – 1 leto. |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Arc 140T |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Opis izdelka | 1 TB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo Najbolj prodajano |
| Teža | 1.84 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov |
| Vhodna naprava | Tipkovnica |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 13 TOPS |
| Vključene storitve | 3-letna podpora Lenovo Premier Support, kompenzacija CO2 0,5 tone (2. gen.) |
| Mere( Š x V x G) | 35.43 cm x 24.1 cm x 2.06 cm |
| Tip izdelka | Prenosna delovna postaja - delovna postaja za AI |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Tehnologija platforme | Intel Evo |





