LENOVO IdeaPad Flex 5, AMD Ryzen 5 5625U, 14-palčni WUXGA zaslon na dotik (MT), 16 GB RAM, 512 GB, UMA (integrirana grafika), Windows 11 Home, Arctic Grey, 2-letna garancija, brez napajalnika
LENOVO IdeaPad Flex 5, AMD Ryzen 5 5625U, 14-palčni WUXGA zaslon na dotik (MT), 16 GB RAM, 512 GB, UMA (integrirana grafika), Windows 11 Home, Arctic Grey, 2-letna garancija, brez napajalnika The Len..
- Brez DDV: 767,05€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48288381
- Proizvajalčeva koda: 82XX00L0SC
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 82XX00L0SC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO IdeaPad Flex 5, AMD Ryzen 5 5625U, 14-palčni WUXGA zaslon na dotik (MT), 16 GB RAM, 512 GB, UMA (integrirana grafika), Windows 11 Home, Arctic Grey, 2-letna garancija, brez napajalnika
The Lenovo IdeaPad Flex 5 14ABR8 is designed to provide a versatile computing experience with its 360° flip design. This notebook features a 14-inch LED touchscreen display that supports 10-point multi-touch, making it easy to interact with applications and multimedia content. Enjoy vibrant visuals with a brightness of 300 cd/m², complemented by Low Blue Light technology for comfortable viewing. The inclusion of Dolby Audio enhances the audio experience, ensuring that every sound is clear and rich, whether during video calls or while enjoying your favorite music.Equipped with a Ryzen 5 processor and integrated AMD Radeon Graphics, this device delivers reliable performance for a variety of tasks, from productivity to entertainment. It offers 16 MB of L3 cache and runs on LPDDR4X SDRAM, ensuring smooth multitasking. The device's M.2 SSD provides ample storage and efficient data access, suitable for all user needs. Connectivity options include USB 3.0 and USB-C ports, alongside a headphone/microphone combo jack, allowing for seamless peripheral integration and usage.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO IdeaPad Flex 5, AMD Ryzen 5 5625U, 14-palčni WUXGA zaslon na dotik (MT), 16 GB RAM, 512 GB, UMA (integrirana grafika), Windows 11 Home, Arctic Grey, 2-letna garancija, brez napajalnika
- Tip izdelka: Prenosnik 2-v-1 s zasnovo tipa flip
- Teža: 1.55 kg
- Barva: Arctic siva
- Mere( Š x V x G): 31.31 cm x 22.49 cm x 1.78 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev Omejena garancija - baterija - 1 leto
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija
- Brezžične povezave: Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen 5 5625U / 2.3 GHz, do 4.3 GHz / 16 MB predpomnilnik
- Dodatne informacije: ENERGY STAR kvalificirani EPEAT srebro
- Diagonala zaslona dodatno: 14\" zaslon na dotik 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
- Vhodna naprava: Digitalizator, digitalna pisala
- Velikost pomnilnika: 16 GB LPDDR4X (ponujena pomnilnika je spajkana)
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: AMD Radeon Grafika
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 5 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Arctic siva |
| Brezžične povezave | Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR kvalificirani EPEAT srebro |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev Omejena garancija - baterija - 1 leto |
| Grafična kartica | AMD Radeon Grafika |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Opis izdelka | AMD Ryzen 5 |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.55 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov |
| Vhodna naprava | Digitalizator, digitalna pisala |
| Mere( Š x V x G) | 31.31 cm x 22.49 cm x 1.78 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik 2-v-1 s zasnovo tipa flip |
| Vgrajena spletna kamera | Da |












