LENOVO IdeaPad Slim 3 prenosnik, AMD Ryzen 5 40, 15,6" FHD, 16 GB RAM, 512 GB SSD, UMA grafika, DOS, arctic grey, 2-letna garancija, brez napajalnika
LENOVO IdeaPad Slim 3 prenosnik, AMD Ryzen 5 40, 15,6" FHD, 16 GB RAM, 512 GB SSD, UMA grafika, DOS, arctic grey, 2-letna garancija, brez napajalnika IdeaPad 3 (15, AMD) je vstopni prenosnik, dovolj ..
- Brez DDV: 533,24€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48288384
- Proizvajalčeva koda: 82XQ01GNSC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 82XQ01GNSC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO IdeaPad Slim 3 prenosnik, AMD Ryzen 5 40, 15,6" FHD, 16 GB RAM, 512 GB SSD, UMA grafika, DOS, arctic grey, 2-letna garancija, brez napajalnika
IdeaPad 3 (15, AMD) je vstopni prenosnik, dovolj zmogljiv, da vam pomaga pri opravljanju nalog. Procesor AMD Ryzen Mobile in diskretne grafične možnosti AMD Radeon omogočata enostavno večopravilnost, hitro delovanje in odlično zabavno izkušnjo. Premišljeni detajli, kot je fizična zavesica za varnost spletne kamere, naredijo ta prenosnik odličnega vsakodnevnega spremljevalca.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO IdeaPad Slim 3 prenosnik, AMD Ryzen 5 40, 15,6" FHD, 16 GB RAM, 512 GB SSD, UMA grafika, DOS, arctic grey, 2-letna garancija, brez napajalnika
- Tip izdelka: Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180°
- Teža: 1.62 kg
- Barva: Arctic siva
- Mere( Š x V x G): 35.93 cm x 23.5 cm x 1.79 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev Omejena garancija - baterija - 1 leto
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija
- Brezžične povezave: Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Operacijski sistem: No OS
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen 5 40 / 2,8 GHz, do 4,3 GHz / 4 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 15.6\" 1920 x 1080 / Full HD
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB LPDDR5 (ponujena pomnilnika je priklopljena)
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: AMD Radeon 610M
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0)
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 5 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | No OS |
| Barva | Arctic siva |
| Brezžične povezave | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev Omejena garancija - baterija - 1 leto |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 512 GB |
| Teža | 1.62 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) |
| Mere( Š x V x G) | 35.93 cm x 23.5 cm x 1.79 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180° |
| Vgrajena spletna kamera | Da |






