LENOVO IdeaPad Slim 3 prenosnik, Intel Core i5-13420H, 15,3-palčni WUXGA zaslon, 16 GB RAM, 512 GB SSD, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Home, Luna Grey, 2-letna garancija, brez napajalnika
LENOVO IdeaPad Slim 3 prenosnik, Intel Core i5-13420H, 15,3-palčni WUXGA zaslon, 16 GB RAM, 512 GB SSD, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Home, Luna Grey, 2-letna garancija, brez napajalnika Leno..
- Brez DDV: 851,31€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48288387
- Proizvajalčeva koda: 83K1014FSC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 83K1014FSC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO IdeaPad Slim 3 prenosnik, Intel Core i5-13420H, 15,3-palčni WUXGA zaslon, 16 GB RAM, 512 GB SSD, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Home, Luna Grey, 2-letna garancija, brez napajalnika
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 združuje zmogljivost in vsestranskost, zato je idealna izbira tako za delo kot za zabavo. Poganja ga procesor Intel Core i5 s 8-jedrno arhitekturo, ki povečuje produktivnost, s taktno frekvenco do 4,6 GHz za zahtevnejša opravila. 15,6-palčni zaslon ima tehnologijo za zmanjšanje modre svetlobe za udobno gledanje, medtem ko razmerje stranic 16:10 nudi več zaslonske površine za različne aplikacije. Opremljen z Dolby Audio in stereo zvočniki zagotavlja poglobljeno multimedijsko izkušnjo. Z SSD-jem, ki omogoča hiter dostop do datotek, in 12 MB predpomnilnika se sistem hitro odziva na ukaze uporabnika. Vgrajena spletna kamera ima zaslonko za zasebnost, ki zagotavlja varne video klice. Prenosnik podpira različne možnosti povezovanja, vključno s priključki USB 3.2 in HDMI ter Wi-Fi 6 za zanesljivo brezžično povezljivost. Preizkušen po standardu MIL-STD-810H glede vzdržljivosti je Lenovo IdeaPad Slim 3 zanesljiv sopotnik za uporabnike, ki iščejo učinkovitost in slog.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO IdeaPad Slim 3 prenosnik, Intel Core i5-13420H, 15,3-palčni WUXGA zaslon, 16 GB RAM, 512 GB SSD, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Home, Luna Grey, 2-letna garancija, brez napajalnika
- Tip izdelka: Prenosnik
- Teža: 1.59 kg
- Barva: Luna-siva
- Mere( Š x V x G): 34.34 cm x 23.95 cm x 1.79 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev Omejena garancija - baterija - 1 leto
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija
- Brezžične povezave: Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: Intel Core i5 (13. generacija) - 13420H, do 4,6 GHz, 12 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold
- Diagonala zaslona dodatno: 15.3\" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5 (1 x 8 GB + 8 GB (soldered))
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: Intel UHD Grafika
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0)
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core i5 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Luna-siva |
| Brezžične povezave | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev Omejena garancija - baterija - 1 leto |
| Grafična kartica | Intel UHD Grafika |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 512 GB |
| Teža | 1.59 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) |
| Mere( Š x V x G) | 34.34 cm x 23.95 cm x 1.79 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik |
| Vgrajena spletna kamera | Da |






