LENOVO Yoga 7 2-v-1 prenosnik z AMD Ryzen AI 7 350, 14'' WUXGA OLED zaslonom (MT), 32 GB RAM, 1 TB SSD, integrirano grafiko (UMA), Windows 11 Home, barva Seashell, 3-letna garancija, brez napajalnika
LENOVO Yoga 7 2-v-1 prenosnik z AMD Ryzen AI 7 350, 14'' WUXGA OLED zaslonom (MT), 32 GB RAM, 1 TB SSD, integrirano grafiko (UMA), Windows 11 Home, barva Seashell, 3-letna garancija, brez napajalnika ..
- Brez DDV: 1.257,30€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48288393
- Proizvajalčeva koda: 83JR00B7SC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 83JR00B7SC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO Yoga 7 2-v-1 prenosnik z AMD Ryzen AI 7 350, 14'' WUXGA OLED zaslonom (MT), 32 GB RAM, 1 TB SSD, integrirano grafiko (UMA), Windows 11 Home, barva Seashell, 3-letna garancija, brez napajalnika
Lenovo Yoga 7 2-in-1 14AKP10 združuje vsestranskost in zmogljivost ter ponuja elegantno zasnovo, ki se preoblikuje za vsako situacijo. Osupljiv 14-palčni zaslon s tehnologijo Low Blue Light in Dolby Vision prinaša živahne slike, ki so prijetne za oči tako pri delu kot pri zabavi. Naprava ima odziven 10-točkovni večdotikovni zaslon na dotik, ki zagotavlja tekočo in intuitivno navigacijo. Močan zvok prihaja iz dveh visokotonskih in dveh nizkotonskih zvočnikov, izboljšan z Dolby Atmos in Smart Amplifier za poglobljeno zvočno izkušnjo. Procesor Ryzen AI 7 in 16 MB predpomnilnika L3 zagotavljata učinkovito večopravilnost, medtem ko PCIe NVMe SSD pospešuje čase nalaganja in dostop do podatkov. Opremljen s pokrovčkom za zasebnost in IR-kamero za varne prijave prek Windows Hello, naprava postavlja varnost uporabnikov na prvo mesto in je primerna za različne uporabnike.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO Yoga 7 2-v-1 prenosnik z AMD Ryzen AI 7 350, 14'' WUXGA OLED zaslonom (MT), 32 GB RAM, 1 TB SSD, integrirano grafiko (UMA), Windows 11 Home, barva Seashell, 3-letna garancija, brez napajalnika
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC - 2-v-1 - preklopna zasnova
- Teža: 1.38 kg
- Barva: Seashell
- Mere( Š x V x G): 31.7 cm x 22.8 cm x 1.545 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen AI 7 350 / 2 GHz, do 5 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold
- Diagonala zaslona dodatno: 14\" OLED zaslon na dotik 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
- Vhodna naprava: Digitalizator, digitalna pisala
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- Vključene storitve: 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: AMD Radeon 860M
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Varnostni čip Microsoft Pluton (Trusted Platform Module, TPM 2.0)
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen AI 7 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Seashell |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo |
| Grafična kartica | AMD Radeon 860M |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Opis izdelka | 1 TB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.38 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Varnostni čip Microsoft Pluton (Trusted Platform Module, TPM 2.0) |
| Vhodna naprava | Digitalizator, digitalna pisala |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS |
| Vključene storitve | 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora |
| Mere( Š x V x G) | 31.7 cm x 22.8 cm x 1.545 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC - 2-v-1 - preklopna zasnova |
| Vgrajena spletna kamera | Da |






