DELL XPS 14 DA14260 prenosnik z Intel Core Ultra X7 358H, 14-palčnim zaslonom na dotik, 32 GB RAM, 1 TB SSD, grafiko Intel Arc, Windows 11 Pro (Copilot+), v barvi Graphite
DELL XPS 14 DA14260 prenosnik z Intel Core Ultra X7 358H, 14-palčnim zaslonom na dotik, 32 GB RAM, 1 TB SSD, grafiko Intel Arc, Windows 11 Pro (Copilot+), v barvi Graphite Tehnične specifikacije: ..
- Brez DDV: 2.234,99€
- Blagovne znamke Dell
- Šifra: ALS48298510
- Proizvajalčeva koda: 210-BTML-T
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 210-BTML-T
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
DELL XPS 14 DA14260 prenosnik z Intel Core Ultra X7 358H, 14-palčnim zaslonom na dotik, 32 GB RAM, 1 TB SSD, grafiko Intel Arc, Windows 11 Pro (Copilot+), v barvi Graphite
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: DELL XPS 14 DA14260 prenosnik z Intel Core Ultra X7 358H, 14-palčnim zaslonom na dotik, 32 GB RAM, 1 TB SSD, grafiko Intel Arc, Windows 11 Pro (Copilot+), v barvi Graphite
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC
- Teža: 1.36 kg
- Baterija (napajanje): 3-celična baterija
- Barva: Graphite
- Mere( Š x V x G): 30.952 cm x 20.971 cm x 1.462 cm
- Brezžične povezave: Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
- Operacijski sistem: Win 11 Pro
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra X7 (Series 3) - 358H / 1.9 GHz, up to 4.8 GHz / 18 MB Cache
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano
- Cenovni tip: BTO
- Diagonala zaslona dodatno: 14\" OLED touchscreen 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz - 242.6 ppi
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- Vključene storitve: 3 Years Basic Onsite Service (Parts Only Warranty 12 Months)
- Tipkovnica: ANG
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: Intel Arc B390 - do 122 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 50 TOPS
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Dell Technologies / Raheen Industrial Estate / Limerick / Irska / info_emea@dell.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra X7 (Series 3) - 358H / 1.9 GHz, up to 4.8 GHz / 18 MB Cache |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Graphite |
| Brezžične povezave | Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Diagonala zaslona dodatno | 14\" OLED touchscreen 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz - 242.6 ppi |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano |
| Grafična kartica | Intel Arc B390 - do 122 TOPS |
| Opis izdelka | 1 TB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.36 kg |
| Tipkovnica | ANG |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 50 TOPS |
| Vključene storitve | 3 Years Basic Onsite Service (Parts Only Warranty 12 Months) |
| Mere( Š x V x G) | 30.952 cm x 20.971 cm x 1.462 cm |
| Baterija (napajanje) | 3-celična baterija |
| Cenovni tip | BTO |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
