DELL XPS 14 DA14260 prenosnik z Intel Core Ultra X7 358H, 14-palčnim zaslonom na dotik, 32 GB RAM, 1 TB SSD, grafiko Intel Arc, Windows 11 Pro (Copilot+), v barvi Graphite
DELL XPS 14 DA14260 prenosnik z Intel Core Ultra X7 358H, 14-palčnim zaslonom na dotik, 32 GB RAM, 1 TB SSD, grafiko Intel Arc, Windows 11 Pro (Copilot+), v barvi Graphite Prenosnik Dell XPS 14 DA142..
- Brez DDV: 2.234,99€
- Blagovne znamke Dell
- Šifra: ALS48298510
- Proizvajalčeva koda: 210-BTML-T
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 210-BTML-T
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
DELL XPS 14 DA14260 prenosnik z Intel Core Ultra X7 358H, 14-palčnim zaslonom na dotik, 32 GB RAM, 1 TB SSD, grafiko Intel Arc, Windows 11 Pro (Copilot+), v barvi Graphite
Prenosnik Dell XPS 14 DA14260 združuje elegantno zasnovo z zmogljivo funkcionalnostjo. Živahen 14-palčni zaslon s svetlostjo 500 cd/m2 in osveževanjem 120 Hz uporabnikom nudi osupljive vizualne izkušnje za poslovne predstavitve ali zabavo. Zvočne zmogljivosti podpirata dva visokotonska in dva nizkotonska zvočnika, ki jih poganja MaxxAudio za poglobljen zvok. Integriran dual-array mikrofon z IntelliGo za zmanjševanje hrupa zagotavlja jasno komunikacijo med klici in konferencami. Opremljen z zmogljivimi 32 GB LPDDR5X RAM in 1 TB SSD, prenosnik zagotavlja učinkovito delovanje in zlahka obvladuje več aplikacij hkrati. Procesor Intel Core Ultra X7 s 16 jedri in taktom do 4,8 GHz zagotavlja nemoteno večopravilnost in odzivnost. Z mislijo na udobje uporabnika, prenosnik Dell XPS vključuje tehnologijo ExpressCharge in USB-C polnilec, ki podpira Power Delivery, kar zagotavlja hitro polnjenje v različnih okoljih.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: DELL XPS 14 DA14260 prenosnik z Intel Core Ultra X7 358H, 14-palčnim zaslonom na dotik, 32 GB RAM, 1 TB SSD, grafiko Intel Arc, Windows 11 Pro (Copilot+), v barvi Graphite
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC
- Teža: 1.36 kg
- Baterija (napajanje): 3-celična baterija
- Barva: Graphite
- Mere( Š x V x G): 30.952 cm x 20.971 cm x 1.462 cm
- Brezžične povezave: Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
- Operacijski sistem: Win 11 Pro
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra X7 (Series 3) - 358H / 1,9 GHz, do 4,8 GHz / 18 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano
- Cenovni tip: BTO
- Diagonala zaslona dodatno: 14" OLED zaslon na dotik 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz - 242.6 ppi
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- Vključene storitve: 3 leta osnovne storitve na lokaciji (12-mesečna garancija le za dele)
- Tipkovnica: ANG
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: Intel Arc B390 - do 122 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 50 TOPS
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Dell Technologies / Raheen Industrial Estate / Limerick / Irska / info_emea@dell.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra X7 (Series 3) - 358H / 1,9 GHz, do 4,8 GHz / 18 MB predpomnilnika |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Graphite |
| Brezžične povezave | Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Diagonala zaslona dodatno | 35,5 cm (14,0") |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano |
| Grafična kartica | Intel Arc B390 - do 122 TOPS |
| Opis izdelka | 1 TB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.36 kg |
| Tipkovnica | ANG |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 50 TOPS |
| Vključene storitve | 3 leta osnovne storitve na lokaciji (12-mesečna garancija le za dele) |
| Mere( Š x V x G) | 30.952 cm x 20.971 cm x 1.462 cm |
| Baterija (napajanje) | 3-celična baterija |
| Cenovni tip | BTO |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
