DELL Pro Max 16 Plus MB16250 – prenosnik z Intel Core Ultra 7 265HX, 16" FHD+, 64 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 2000, Windows 11 Pro
DELL Pro Max 16 Plus MB16250 – prenosnik z Intel Core Ultra 7 265HX, 16" FHD+, 64 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 2000, Windows 11 Pro Tehnične specifikacije: Opis izdelka: DELL Pro Max 16 Plus M..
- Brez DDV: 2.625,28€
- Blagovne znamke Dell
- Šifra: ALS48300913
- Proizvajalčeva koda: 210-BRXT-64
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 210-BRXT-64
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
DELL Pro Max 16 Plus MB16250 – prenosnik z Intel Core Ultra 7 265HX, 16" FHD+, 64 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 2000, Windows 11 Pro
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: DELL Pro Max 16 Plus MB16250 – prenosnik z Intel Core Ultra 7 265HX, 16" FHD+, 64 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 2000, Windows 11 Pro
- Tip izdelka: Mobilna delovna postaja
- Teža: 2,55 kg
- Baterija (napajanje): 6-celična baterija
- Barva: Magnetite
- Mere( Š x V x G): 36 cm x 25.86 cm x 3.09 cm
- Brezžične povezave: 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
- Dodatno: Akcelerometer, Hallov senzor, senzor osvetlitve, Žiroskopski senzor
- Operacijski sistem: Win 11 Pro
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 265HX / 2,6 GHz, do 5,3 GHz / 30 MB predpomnilnika
- Cenovni tip: BTO
- Diagonala zaslona dodatno: 16" zaslon, 1920 x 1200 / Full HD Plus pri 120 Hz - 141 ppi
- Vhodna naprava: Tipkovnica, sledilna ploščica
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 64 GB DDR5 (2 x 32 GB)
- Vključene storitve: 3-letna storitev ProSupport z obiskom na lokaciji naslednji delovni dan (garancija samo za dele 12 mesecev).
- Tipkovnica: UK-Združeno kraljestvo
- SSD pogon: 1 TB SSD - SED, NVMe, TLC, Učinkovitost
- Grafična kartica: NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell - do 8 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0)
- Specifična absorpcijska stopnja (SAR): 0,778 W/kg (telo) 0,778 W/kg (ud)
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM
- Ogljični odtis: 202 kg emisij CO2
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 13 TOPS
- Tehnologija platforme: Intel vPro Enterprise
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Dell Technologies / Raheen Industrial Estate / Limerick / Irska / info_emea@dell.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 |
| Velikost pomnilnika | 64 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Magnetite |
| Brezžične povezave | 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Diagonala zaslona dodatno | 40,64 cm (16,0") |
| Grafična kartica | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell - do 8 TOPS |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Ogljični odtis | 202 kg emisij CO2 |
| Opis izdelka | 1 TB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 2,55 kg |
| Tipkovnica | UK-Združeno kraljestvo |
| Varnost | Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) |
| Vhodna naprava | Tipkovnica, sledilna ploščica |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 13 TOPS |
| Dodatno | Akcelerometer, Hallov senzor, senzor osvetlitve, Žiroskopski senzor |
| Vključene storitve | 3-letna storitev ProSupport z obiskom na lokaciji naslednji delovni dan (garancija samo za dele 12 mesecev). |
| Mere( Š x V x G) | 36 cm x 25.86 cm x 3.09 cm |
| Baterija (napajanje) | 6-celična baterija |
| Cenovni tip | BTO |
| Tip izdelka | Delovna postaja |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Specifična absorpcijska stopnja (SAR) | 0,778 W/kg (telo) 0,778 W/kg (ud) |
| Tehnologija platforme | Intel vPro Enterprise |
