ASUS ROG Zephyrus GU606AW-TB125W prenosnik, Intel Core Ultra 9 386H, 16-palčni OLED WQXGA, 32 GB LPDDR5X, 1 TB PCIe SSD, RTX 5080 16 GB, Windows 11 Home, Eclipse Gray
ASUS ROG Zephyrus GU606AW-TB125W prenosnik, Intel Core Ultra 9 386H, 16-palčni OLED WQXGA, 32 GB LPDDR5X, 1 TB PCIe SSD, RTX 5080 16 GB, Windows 11 Home, Eclipse Gray Doživite zmogljivo računalniško ..
- Brez DDV: 4.421,05€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS48539478
- Proizvajalčeva koda: 90NR0PG2-M006J0
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 90NR0PG2-M006J0
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS ROG Zephyrus GU606AW-TB125W prenosnik, Intel Core Ultra 9 386H, 16-palčni OLED WQXGA, 32 GB LPDDR5X, 1 TB PCIe SSD, RTX 5080 16 GB, Windows 11 Home, Eclipse Gray
Doživite zmogljivo računalniško delovanje z ASUS ROG Zephyrus G16 prenosnikom, zasnovanim za igralce in uporabnike. Opremljen je s 16-palčnim OLED zaslonom z izvorno ločljivostjo 2560 x 1600, ki zagotavlja živahne slike z 100% DCI-P3 barvnim razponom in HDR zmožnostmi. Napredna grafika NVIDIA GeForce RTX 5080 v kombinaciji z 16 GB GDDR7 SDRAM zagotavlja impresivno grafično zmogljivost za igranje in grafično zahtevna opravila. Robusten procesor Intel Core Ultra 9 z 16 jedri in maksimalno turbo hitrostjo 4,9 GHz omogoča brezhibno večopravilnost in učinkovito upravljanje virov. S prostornim 1 TB SSD za shranjevanje in izjemno hitrim LPDDR5X pomnilnikom lahko uporabniki pričakujejo hiter dostop do podatkov in zmogljivosti shranjevanja. Poleg tega tehnologija ROG Intelligent Cooling, vključno s Tri-Fan tehnologijo in hlajenjem z uparjalno komoro, ohranja sistem hladen tudi pri intenzivni uporabi, napredne funkcije, kot je AI odpravljanje hrupa, pa izboljšajo jasnost zvoka.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS ROG Zephyrus GU606AW-TB125W prenosnik, Intel Core Ultra 9 386H, 16-palčni OLED WQXGA, 32 GB LPDDR5X, 1 TB PCIe SSD, RTX 5080 16 GB, Windows 11 Home, Eclipse Gray
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC
- Teža: 1.95 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Siva
- Mere( Š x V x G): 35.4 cm x 24.6 cm x 1.79 cm
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0
- Operacijski sistem: Win 11 Home
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 9 (Series 3) - 386H / 2,1 GHz, do 4,9 GHz / 18 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" OLED 2560 x 1600 / WQXGA @ 240 Hz
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- Gaming: Da
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5080 / Intel Graphics - do 40 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Firmware Trusted Platform Module (TPM) s Microsoft Pluton Secured-core PC (Level 3) varnostnim čipom
- Video pomnilnik: 16 GB GDDR7 SDRAM
- Indeks popravljivosti: 9,7 (od 10)
- Osvetlitev tipkovnice: Da (RGB)
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost
- Microsoft Copilot: Da
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Siva |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0 |
| Diagonala zaslona dodatno | 16\" OLED 2560 x 1600 / WQXGA @ 240 Hz |
| Gaming | Da |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5080 / Intel Graphics - do 40 TOPS |
| Opis izdelka | 32 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Teža | 1.95 kg |
| Varnost | Firmware Trusted Platform Module (TPM) s Microsoft Pluton Secured-core PC (Level 3) varnostnim čipom |
| Video pomnilnik | 16 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost |
| Mere( Š x V x G) | 35.4 cm x 24.6 cm x 1.79 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Microsoft Copilot | Da |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Indeks popravljivosti | 9,7 (od 10) |
