HP HyperX OMEN 15-gb0000nm prenosnik AMD Ryzen 5 240, 15,3" 2K, 16 GB DDR5, 512 GB PCIe, RTX 5050 8 GB, Windows 11 Home, Shadow Black
HP HyperX OMEN 15-gb0000nm prenosnik AMD Ryzen 5 240, 15,3" 2K, 16 GB DDR5, 512 GB PCIe, RTX 5050 8 GB, Windows 11 Home, Shadow Black Tehnične specifikacije: Opis izdelka: HP HyperX OMEN 15-gb0000..
- Brez DDV: 1.360,40€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS48546445
- Proizvajalčeva koda: D95YVEA#BED
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: D95YVEA
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP HyperX OMEN 15-gb0000nm prenosnik AMD Ryzen 5 240, 15,3" 2K, 16 GB DDR5, 512 GB PCIe, RTX 5050 8 GB, Windows 11 Home, Shadow Black
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP HyperX OMEN 15-gb0000nm prenosnik AMD Ryzen 5 240, 15,3" 2K, 16 GB DDR5, 512 GB PCIe, RTX 5050 8 GB, Windows 11 Home, Shadow Black
- Tip izdelka: Prenosnik - AI PC
- Teža: 2,42 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Črna
- Mere( Š x V x G): 34.3 cm x 25.3 cm x 2.36 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - deli in delo - 1 leto
- Lokalizacija: Jezik: Angleščina / regija: Jadranska regija
- Brezžične povezave: Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian / Serbian
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen 5 240 do 5 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano
- Diagonala zaslona dodatno: 15,3" 1920 x 1200 / 2K pri 165 Hz
- Vhodna naprava: Slika plošča
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5 (1 x 16 GB)
- Gaming: Da
- Tipkovnica: Adriatic
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5050 / AMD Radeon 760M - up to 16 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da (bela)
- Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 5 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Črna |
| Brezžične povezave | Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 38,86 cm(15,3") |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano |
| Gaming | Da |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - deli in delo - 1 leto |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5050 / AMD Radeon 760M - up to 16 TOPS |
| Lokalizacija | Jezik: Angleščina / regija: Jadranska regija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 16 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (bela) |
| Teža | 2,42 kg |
| Tipkovnica | Adriatic |
| Vhodna naprava | Slika plošča |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS |
| Mere( Š x V x G) | 34.3 cm x 25.3 cm x 2.36 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Tip izdelka | Prenosnik - AI PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |




