HP LaserJet Pro 4007dn — laserski tiskalnik A4, 40 ppm, samodejni dvo-stranski tisk
HP LaserJet Pro 4007dn — laserski tiskalnik A4, 40 ppm, samodejni dvo-stranski tisk Tehnične specifikacije: Opis izdelka: HP LaserJet Pro 4007dn — laserski tiskalnik A4, 40 ppm, samodejni dvo-stra..
- Brez DDV: 180,95€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS48556211
- Proizvajalčeva koda: 8X3E1A#ABB
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 8X3E1A
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP LaserJet Pro 4007dn — laserski tiskalnik A4, 40 ppm, samodejni dvo-stranski tisk
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP LaserJet Pro 4007dn — laserski tiskalnik A4, 40 ppm, samodejni dvo-stranski tisk
- Teža: 7,6 kg
- Mere( Š x V x G): 36.9 cm x 37.5 cm x 19.3 cm
- Lokalizacija: Angleščina / Evropa
- Brezžične povezave: Print server
- Vrsta tiskalnika: Delovna skupina - laserski tiskalnik - ČB
- Največja velikost medija (po meri): 216 mm x 356 mm
- Največja ločljivost (črno-bela): 1200 dpi
- Povezljivost: Gigabit LAN, USB 2.0, USB 2.0 gostitelj
- Vgrajeni RAM (maks.): 512 MB (512 MB)
- Simulacija jezika: pwgRaster, PostScript 3, PDF, JPEG, PCL, PCLm, PCL XL, TIFF, URF, Nativna podpora za Office
- Vrsta medija: Navaden papir, Kuverte, Oznake, Težji papir, Bond papir, predluknjano, recikliran papir, grobi papir, Barvni papir, Pisemski papir z glavo, Lahek papir, Vnaprej natisnjen papir
- Razred velikosti medija: A4/Legal
- Največja velikost medija: A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm)
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da
- Vrsta procesorja: 1.2 GHz
- Skupna kapaciteta medijev: 350 listov
- Največji priporočen obseg tiskanja: 80000 strani
- Sistemske zahteve: Android, Linux, Google Chrome OS, Microsoft Windows Server 2025 x64, Microsoft Windows Server 2022 x64, Windows 10 (32-/64-bitni), iOS, Microsoft Windows 11, Apple macOS Sequoia 15.0, Citrix, Debian Linux 10, Debian 11, Linux Fedora 31, Linux Fedora 32, Linux Fedora 33, Microsoft Windows Server 2019 (64-bit), Linux Fedora 34, Linux Fedora 35, openSUSE 15.1, openSUSE 15.2, openSUSE 15.3, Ubuntu 20.04, Ubuntu 20.10 ali novejši, Linux Zorin 15, Linux Zorin 16, Apple macOS Tahoe 26, Microsoft Windows Server 2016 (64-bit)
- Min. velikost medija (po meri): 76 mm x 127 mm
- Podpora za AirPrint: Da
- Priporočeno mesečno število tiskov: 4000 strani
- Lastnosti tiskalnika: Samodejno izklop, Tehnologija takojšnjega vklopa, tiskalnik z omogočeno dinamično varnostjo, Samodejno vklop, tiskanje iz mobilne naprave, TerraJet kartuša, čas ogrevanja 55 sek, Dvostransko tiskanje
- Moč: AC 110-127/220-240 V
- Velikost predoglednega zaslona: 2.1\"
- Ravnanje z mediji: 100-listni večnamenski pladenj, 250-listni vhodni pladenj
- Število uporabnikov: 3-10 uporabnikov
- Vključene storitve: 1 leto garancije (depot servis)
- Garancija: 12 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | 1.2 GHz |
| Brezžične povezave | Print server |
| Lokalizacija | Angleščina / Evropa |
| Opis izdelka | HP LaserJet Pro 4007dn — laserski tiskalnik A4, 40 ppm, samodejni dvo-stranski tisk |
| Teža | 7,6 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | A4/Legal |
| Moč | AC 110-127/220-240 V |
| Tehnologija tiskanja | Delovna skupina - laserski tiskalnik - ČB |
| Povezljivost | USB, Mreža |
| Število uporabnikov | 3-10 uporabnikov |
| Največja velikost medija | A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) |
| Največja velikost medija (po meri) | 216 mm x 356 mm |
| Največja ločljivost (črno-bela) | 1200 dpi |
| Vključene storitve | 1 leto garancije (depot servis) |
| Mere( Š x V x G) | 36.9 cm x 37.5 cm x 19.3 cm |
| Vgrajeni RAM (maks.) | 512 MB (512 MB) |
| Simulacija jezika | pwgRaster, PostScript 3, PDF, JPEG, PCL, PCLm, PCL XL, TIFF, URF, Nativna podpora za Office |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da |
| Vrsta medija | Navaden papir, Kuverte, Oznake, Težji papir, Bond papir, predluknjano, recikliran papir, grobi papir, Barvni papir, Pisemski papir z glavo, Lahek papir, Vnaprej natisnjen papir |
| Največji priporočen obseg tiskanja | 80000 strani |
| Sistemske zahteve | Ubuntu Linux |
| Skupna kapaciteta medijev | 350 listov |
| Ravnanje z mediji | 100-listni večnamenski pladenj, 250-listni vhodni pladenj |
| Min. velikost medija (po meri) | 76 mm x 127 mm |
| Podpora za AirPrint | Da |
| Priporočeno mesečno število tiskov | 4000 strani |
| Lastnosti tiskalnika | Samodejno izklop, Tehnologija takojšnjega vklopa, tiskalnik z omogočeno dinamično varnostjo, Samodejno vklop, tiskanje iz mobilne naprave, TerraJet kartuša, čas ogrevanja 55 sek, Dvostransko tiskanje |
| Velikost predoglednega zaslona | 2.1\" |
