DELL Pro P 24-palčni monitor 16:10, model P2426, IPS zaslon 1920x1080 (Full HD), 120 Hz, svetlost 300 cd/m2, kontrast 1500:1, priključki HDMI, DisplayPort in USB
DELL Pro P 24-palčni monitor 16:10, model P2426, IPS zaslon 1920x1080 (Full HD), 120 Hz, svetlost 300 cd/m2, kontrast 1500:1, priključki HDMI, DisplayPort in USB The Dell Pro P P2426 monitor offers a..
- Brez DDV: 158,24€
- Blagovne znamke Dell
- Šifra: ALS48612355
- Proizvajalčeva koda: 210-BVJR
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_2505204.pdf
Oznake: 210-BVJR
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2505204.pdf
- Energetska izkaznica:

DELL Pro P 24-palčni monitor 16:10, model P2426, IPS zaslon 1920x1080 (Full HD), 120 Hz, svetlost 300 cd/m2, kontrast 1500:1, priključki HDMI, DisplayPort in USB
The Dell Pro P P2426 monitor offers a vibrant 24-inch display with a native resolution of 1920 x 1200, ensuring stunning image clarity. With an LED-backlit LCD panel and IPS technology, this monitor supports 16.7 million colors and has a color gamut of 99% sRGB and 99% BT.709, providing accurate color reproduction for all your visual tasks. Designed for flexibility, it features a height-adjustable stand along with pivot, swivel, and tilt functionality, allowing for comfortable viewing angles.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: DELL Pro P 24-palčni monitor 16:10, model P2426, IPS zaslon 1920x1080 (Full HD), 120 Hz, svetlost 300 cd/m2, kontrast 1500:1, priključki HDMI, DisplayPort in USB
- Vrsta naprave: LCD-monitor z LED-osvetlitvijo - 24"
- Teža: 4,57 kg
- Priključki: DisplayPort, HDMI
- Dodatno: USB-C razširitveni vmesnik, USB PD 15 W
- Odzivni čas: 5 ms (grey-to-grey fast), 8 ms (grey-to-grey normal)
- Število barv in barvni gamut: 16,7 milijona barv
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold
- Skladnost s standardi: Plug and Play, RoHS, BFR-free, PVC-free, WEEE, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (4-star)
- Ločljivost dodatno: 16:10
- Ločljivost: WUXGA 1920 x 1200 at 100 Hz
- Velikost pike: 0.27 mm
- Napetost: AC 100-240 V (50/60 Hz)
- Kontrast: 1500:1
- Vključene storitve: 3 leta osnovnega strojnega servisa z vnaprejšnjo zamenjavo po diagnozi na daljavo.
- URL do QR kode energetske nalepke: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2505204
- Energijski razred: Razred D
- Svetilnost: 300 cd/m²
- Barvni razpon: 99% sRGB (CIE 1931), 99% BT.709 (CIE 1931)
- Nastavljivost zaslona: Višina, pivot (rotacija), nagib, nagib
- Premaz zaslona: Protisvetlobno, 3H trda prevleka
- Tip matrike: IPS
- Ogljični odtis: 152 kg ogljičnih emisij (EU)
- Dimenzije (Š x G x V) - s stojalom (v najvišji legi): 53.18 cm x 18.175 cm x 51.12 cm
- EprelID: 2505204
- EprelLink: https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2505204_SL.pdf
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Dell Technologies / Raheen Industrial Estate / Limerick / Irska / info_emea@dell.com
| Default | |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Ogljični odtis | 152 kg ogljičnih emisij (EU) |
| Opis izdelka | DELL Pro P 24-palčni monitor 16:10, model P2426, IPS zaslon 1920x1080 (Full HD), 120 Hz, svetlost 300 cd/m2, kontrast 1500:1, priključki HDMI, DisplayPort in USB |
| Priključki | DisplayPort, HDMI |
| Teža | 4,57 kg |
| Ločljivost dodatno | 16:10 |
| Ločljivost | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Velikost zaslona | 60,96 cm (24,0") |
| Dodatno | USB |
| Vključene storitve | 3 leta osnovnega strojnega servisa z vnaprejšnjo zamenjavo po diagnozi na daljavo. |
| Skladnost s standardi | Plug and Play, RoHS, BFR-free, PVC-free, WEEE, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (4-star) |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 300 cd/m² |
| Kontrast | 1500:1 |
| Odzivni čas | 5 ms (grey-to-grey fast), 8 ms (grey-to-grey normal) |
| URL do QR kode energetske nalepke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2505204 |
| Velikost pike | 0.27 mm |
| Premaz zaslona | Protisvetlobno, 3H trda prevleka |
| Napetost | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Barvni razpon | 99% sRGB (CIE 1931), 99% BT.709 (CIE 1931) |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 milijona barv |
| Nastavljivost zaslona | Višina, pivot (rotacija), nagib, nagib |
| Dimenzije (Š x G x V) - s stojalom (v najvišji legi) | 53.18 cm x 18.175 cm x 51.12 cm |
| Energijski razred | Razred D |
| EprelID | 2505204 |
| EprelLink | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2505204_SL.pdf |







