DELL monitor Pro P, 27-palčni P2726H, IPS, 1920x1080, 120 Hz, svetlost 300 cd/m2, kontrast 1500:1, HDMI, DP, USB.
DELL monitor Pro P, 27-palčni P2726H, IPS, 1920x1080, 120 Hz, svetlost 300 cd/m2, kontrast 1500:1, HDMI, DP, USB. The Dell Pro P P2726H monitor offers a 27-inch LED-backlit LCD display with Full HD (..
- Brez DDV: 163,20€
- Blagovne znamke Dell
- Šifra: ALS48612356
- Proizvajalčeva koda: 210-BVKP
- Razpoložljivost: Ni zaloge
- Podatkovni list: Fiche_2508086.pdf
Oznake: 210-BVKP
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2508086.pdf
- Energetska izkaznica:

DELL monitor Pro P, 27-palčni P2726H, IPS, 1920x1080, 120 Hz, svetlost 300 cd/m2, kontrast 1500:1, HDMI, DP, USB.
The Dell Pro P P2726H monitor offers a 27-inch LED-backlit LCD display with Full HD (1920 x 1080) resolution, providing visuals with a vibrant color gamut of 99% sRGB and BT.709. Designed for comfortable viewing, it features a wide viewing angle of 178 degrees both horizontally and vertically, and benefits from Low Blue Light technology and Dell ComfortView Plus. With a response time of 5 ms, this monitor ensures smooth transitions and reduced motion blur, making it suitable for both work and entertainment.Equipped with multiple connectivity options including HDMI, DisplayPort, and USB-C, users can connect their devices easily. The built-in USB hub provides additional convenience, offering USB Power Delivery of 15 watts. The Dell Pro P P2726H is also ENERGY STAR certified, emphasizing efficiency and sustainability. This monitor combines versatile features and display quality to enhance your visual experience.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: DELL monitor Pro P, 27-palčni P2726H, IPS, 1920x1080, 120 Hz, svetlost 300 cd/m2, kontrast 1500:1, HDMI, DP, USB.
- Vrsta naprave: LED-osvetljen LCD-monitor - 27"
- Teža: 5,63 kg
- Barva: Temno siva
- Priključki: DisplayPort, HDMI
- Dodatno: USB-C razširitveni vmesnik, USB PD 15 W
- Odzivni čas: 5 ms (grey-to-grey fast), 8 ms (grey-to-grey normal)
- Število barv in barvni gamut: 16,7 milijona barv
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold
- Skladnost s standardi: Plug and Play, RoHS, BFR-free, PVC-free, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (4-star)
- Ločljivost dodatno: 16:9
- Ločljivost: Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 120 Hz
- Velikost pike: 0.3114 mm
- Napetost: AC 100-240 V (50/60 Hz)
- Kontrast: 1500:1
- Vključene storitve: 3 leta osnovnega strojnega servisa z vnaprejšnjo zamenjavo po diagnozi na daljavo.
- URL do QR kode energetske nalepke: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2508086
- Energijski razred: Razred C
- Svetilnost: 300 cd/m²
- Barvni razpon: 99% sRGB (CIE 1931), 99% BT.709 (CIE 1931)
- Nastavljivost zaslona: Višina, pivot (rotacija), nagib, nagib
- Premaz zaslona: Protisvetlobno, 3H trda prevleka
- Tip matrike: IPS
- Dimenzije (Š x G x V) - s stojalom (v najvišji legi): 61.069 cm x 19.228 cm x 53.456 cm
- EprelID: 2508086
- EprelLink: https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2508086_SL.pdf
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Dell Technologies / Raheen Industrial Estate / Limerick / Irska / info_emea@dell.com
| Default | |
| Barva | Temno siva |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Opis izdelka | DELL monitor Pro P, 27-palčni P2726H, IPS, 1920x1080, 120 Hz, svetlost 300 cd/m2, kontrast 1500:1, HDMI, DP, USB. |
| Priključki | DisplayPort, HDMI |
| Teža | 5,63 kg |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Dodatno | USB |
| Vključene storitve | 3 leta osnovnega strojnega servisa z vnaprejšnjo zamenjavo po diagnozi na daljavo. |
| Skladnost s standardi | Plug and Play, RoHS, BFR-free, PVC-free, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (4-star) |
| Tip matrike | IPS |
| Svetilnost | 300 cd/m² |
| Kontrast | 1500:1 |
| Odzivni čas | 5 ms (grey-to-grey fast), 8 ms (grey-to-grey normal) |
| URL do QR kode energetske nalepke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2508086 |
| Velikost pike | 0.3114 mm |
| Premaz zaslona | Protisvetlobno, 3H trda prevleka |
| Napetost | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Barvni razpon | 99% sRGB (CIE 1931), 99% BT.709 (CIE 1931) |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 milijona barv |
| Nastavljivost zaslona | Višina, pivot (rotacija), nagib, nagib |
| Dimenzije (Š x G x V) - s stojalom (v najvišji legi) | 61.069 cm x 19.228 cm x 53.456 cm |
| Energijski razred | Razred C |
| EprelID | 2508086 |
| EprelLink | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2508086_SL.pdf |

