DELL Monitor Pro P P2426HE, 24-palčni IPS-panel, 1920x1080, 120 Hz, 300 cd/m2, kontrast 1500:1, HDMI, DisplayPort, USB-C hub, USB, RJ45
DELL Monitor Pro P P2426HE, 24-palčni IPS-panel, 1920x1080, 120 Hz, 300 cd/m2, kontrast 1500:1, HDMI, DisplayPort, USB-C hub, USB, RJ45 The Dell Pro P P2426HE monitor is designed to enhance productiv..
- Brez DDV: 200,94€
- Blagovne znamke Dell
- Šifra: ALS48612358
- Proizvajalčeva koda: 210-BVKN
- Razpoložljivost: Na zalogi
- Podatkovni list: Fiche_2499643.pdf
Oznake: 210-BVKN
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
- Podatkovni list: Fiche_2499643.pdf
- Energetska izkaznica:

DELL Monitor Pro P P2426HE, 24-palčni IPS-panel, 1920x1080, 120 Hz, 300 cd/m2, kontrast 1500:1, HDMI, DisplayPort, USB-C hub, USB, RJ45
The Dell Pro P P2426HE monitor is designed to enhance productivity with its vibrant 24-inch Full HD display. With a native resolution of 1920 x 1080 and an impressive color gamut covering 99% sRGB and 99% BT.709, images are rendered lifelike, making it suitable for both professional and personal use. The IPS technology ensures wide viewing angles of 178 degrees, allowing for better collaboration in group settings. Integrated comfort features such as Dell ComfortView Plus and Low Blue Light technology provide eye comfort during extended use.Equipped with a USB-C hub, built-in Ethernet, and power delivery up to 100 watts, this monitor supports seamless connectivity and efficient power management, reducing clutter on the desk. The monitor also features anti-glare coating and is environmentally friendly, crafted without mercury and arsenic. With integrated cable management and a VESA interface, mounting and organizing the workspace is simplified, making this monitor a choice for modern setups.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: DELL Monitor Pro P P2426HE, 24-palčni IPS-panel, 1920x1080, 120 Hz, 300 cd/m2, kontrast 1500:1, HDMI, DisplayPort, USB-C hub, USB, RJ45
- Vrsta naprave: LCD-monitor z LED-osvetlitvijo - 24"
- Teža: 4,95 kg
- Barva: Temno siva
- Priključki: DisplayPort, HDMI, USB-C
- Dodatno: USB-C razširitveni vmesnik, USB PD 100 W
- Odzivni čas: 5 ms (grey-to-grey fast), 8 ms (grey-to-grey normal)
- Število barv in barvni gamut: 16,7 milijona barv
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold
- Skladnost s standardi: Plug and Play, RoHS, BFR-free, PVC-free, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (4-star)
- Ločljivost dodatno: 16:9
- Ločljivost: Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 120 Hz
- Velikost pike: 0.2745 mm
- Napetost: AC 100-240 V (50/60 Hz)
- Kontrast: 1500:1
- Vključene storitve: 3 leta osnovnega strojnega servisa z vnaprejšnjo zamenjavo po diagnozi na daljavo.
- URL do QR kode energetske nalepke: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2499643
- Energijski razred: Razred D
- Svetilnost: 300 cd/m²
- Barvni razpon: 99% sRGB (CIE 1931), 99% BT.709 (CIE 1931)
- Nastavljivost zaslona: Višina, pivot (rotacija), nagib, nagib
- Premaz zaslona: Protisvetlobno, 3H trda prevleka
- Tip matrike: IPS
- Ogljični odtis: 161 kg emisij ogljika (EU)
- Vgrajen Ethernet: Da
- Dimenzije (Š x G x V) - s stojalom (v najvišji legi): 53.864 cm x 18.175 cm x 49.653 cm
- EprelID: 2499643
- EprelLink: https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2499643_SL.pdf
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Dell Technologies / Raheen Industrial Estate / Limerick / Irska / info_emea@dell.com
| Default | |
| Barva | Temno siva |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Ogljični odtis | 161 kg emisij ogljika (EU) |
| Opis izdelka | USB |
| Priključki | USB |
| Teža | 4,95 kg |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Velikost zaslona | 60,96 cm (24,0") |
| Dodatno | USB |
| Vključene storitve | 3 leta osnovnega strojnega servisa z vnaprejšnjo zamenjavo po diagnozi na daljavo. |
| Skladnost s standardi | Plug and Play, RoHS, BFR-free, PVC-free, TUV Rheinland Eye Comfort Certification (4-star) |
| Tip matrike | IPS |
| Vgrajen Ethernet | Da |
| Svetilnost | 300 cd/m² |
| Kontrast | 1500:1 |
| Odzivni čas | 5 ms (grey-to-grey fast), 8 ms (grey-to-grey normal) |
| URL do QR kode energetske nalepke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2499643 |
| Velikost pike | 0.2745 mm |
| Premaz zaslona | Protisvetlobno, 3H trda prevleka |
| Napetost | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Barvni razpon | 99% sRGB (CIE 1931), 99% BT.709 (CIE 1931) |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 milijona barv |
| Nastavljivost zaslona | Višina, pivot (rotacija), nagib, nagib |
| Dimenzije (Š x G x V) - s stojalom (v najvišji legi) | 53.864 cm x 18.175 cm x 49.653 cm |
| Energijski razred | Razred D |
| EprelID | 2499643 |
| EprelLink | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2499643_SL.pdf |


