ASUS Vivobook S S3607CA-RP024W prenosnik, Intel Core Ultra 7 255H, 16-palčni WUXGA zaslon, 16 GB DDR5, 512 GB PCIe SSD, Windows 11 Home, brez adapterja
ASUS Vivobook S S3607CA-RP024W prenosnik, Intel Core Ultra 7 255H, 16-palčni WUXGA zaslon, 16 GB DDR5, 512 GB PCIe SSD, Windows 11 Home, brez adapterja The ASUS Vivobook S16 is designed for productiv..
- Brez DDV: 1.178,72€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS48618793
- Proizvajalčeva koda: 90NB16I1-M00D50
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 90NB16I1-M00D50
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS Vivobook S S3607CA-RP024W prenosnik, Intel Core Ultra 7 255H, 16-palčni WUXGA zaslon, 16 GB DDR5, 512 GB PCIe SSD, Windows 11 Home, brez adapterja
The ASUS Vivobook S16 is designed for productivity and entertainment, sporting a vibrant 16-inch LED display with a 1920 x 1200 resolution that brings images to life. With a 144 Hz refresh rate and IPS-level technology, the display provides an immersive viewing experience, while the anti-glare feature ensures comfortable usage in various lighting conditions. This notebook is powered by the Intel Core Ultra 7 processor with 16 cores, providing efficient performance across a wide range of applications. It includes 16 GB of DDR5 RAM and a 512 GB SSD, allowing for swift multitasking and ample storage for important files. The onboard Intel Arc Graphics 140T enhances visual output, making it suitable for tasks such as photo editing or gaming at moderate levels.To enhance user experience, the ASUS Vivobook S16 features AI noise-canceling for clear audio during calls and a 1080p webcam with a privacy shutter. The ASUS Audio Booster ensures that audio output is enriched, creating a fuller sound for music or video content. With multiple USB-C and HDMI ports, as well as Bluetooth 5.3 support, connectivity options are versatile, catering to diverse peripheral needs. The slim aluminum body adheres to MIL-STD-810H standards for durability, providing users with a reliable companion for daily tasks.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS Vivobook S S3607CA-RP024W prenosnik, Intel Core Ultra 7 255H, 16-palčni WUXGA zaslon, 16 GB DDR5, 512 GB PCIe SSD, Windows 11 Home, brez adapterja
- Tip izdelka: Prenosnik
- Teža: 1.7 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Srebrna
- Mere( Š x V x G): 35.7 cm x 25.06 cm x 1.87 cm
- Brezžične povezave: Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Operacijski sistem: Win 11 Home
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 255H / 2 GHz, do 5,1 GHz / 24 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: ENERGY STAR kvalificirani EPEAT srebro
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" 1920 x 1200 / WUXGA @ 144 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5 (provided memory is soldered)
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: Intel Arc Graphics 140T - do 74 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM)
- Indeks popravljivosti: 9.6 (od 10)
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 13 TOPS
- Microsoft Copilot: Da
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Srebrna |
| Brezžične povezave | Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR kvalificirani EPEAT srebro |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 140T - do 74 TOPS |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 16 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.7 kg |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM) |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 13 TOPS |
| Mere( Š x V x G) | 35.7 cm x 25.06 cm x 1.87 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Microsoft Copilot | Da |
| Tip izdelka | Prenosnik |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Indeks popravljivosti | 9.6 (od 10) |
