ASUS Vivobook X1607QA-MB055W prenosnik s procesorjem Qualcomm Snapdragon X X1, 16-palčnim WUXGA zaslonom, 16 GB LPDDR5X pomnilnika, 512 GB PCIe SSD in Windows 11 Home; brez adapterja.
ASUS Vivobook X1607QA-MB055W prenosnik s procesorjem Qualcomm Snapdragon X X1, 16-palčnim WUXGA zaslonom, 16 GB LPDDR5X pomnilnika, 512 GB PCIe SSD in Windows 11 Home; brez adapterja. ASUS Vivobook 1..
- Brez DDV: 918,25€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS48618795
- Proizvajalčeva koda: 90NB15Z2-M00C30
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 90NB15Z2-M00C30
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS Vivobook X1607QA-MB055W prenosnik s procesorjem Qualcomm Snapdragon X X1, 16-palčnim WUXGA zaslonom, 16 GB LPDDR5X pomnilnika, 512 GB PCIe SSD in Windows 11 Home; brez adapterja.
ASUS Vivobook 16 X1607QA-MB055W nudi kombinacijo zmogljivosti in prenosnosti, zaradi česar je zanesljiv spremljevalec pri vsakem opravilu. Opremljen je z 16-palčnim WUXGA zaslonom z ločljivostjo 1920 x 1200, ki zagotavlja živahne vizuale in visok delež zaslona glede na okvir. Jasnost je okrepljena s svetlostjo 300 cd/m², kar je idealno za uporabo v notranjih in zunanjih prostorih. Napravo poganja 8-jedrni procesor Qualcomm Snapdragon X z največjo hitrostjo 2,97 GHz v kombinaciji z 16 GB LPDDR5X SDRAM, kar omogoča učinkovito večopravilnost.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS Vivobook X1607QA-MB055W prenosnik s procesorjem Qualcomm Snapdragon X X1, 16-palčnim WUXGA zaslonom, 16 GB LPDDR5X pomnilnika, 512 GB PCIe SSD in Windows 11 Home; brez adapterja.
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC
- Teža: 1.88 kg
- Baterija (napajanje): 3-celična baterija
- Barva: Srebrna
- Mere( Š x V x G): 35.7 cm x 25.06 cm x 1.99 cm
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3
- Operacijski sistem: Win 11 Home
- Vrsta procesorja: Qualcomm Snapdragon X X1-26-100 do 2,97 GHz / 30 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB LPDDR5X SDRAM pomnilnika
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: Qualcomm Adreno
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Firmware Trusted Platform Module (TPM) varnostni čip z Microsoft Pluton
- Indeks popravljivosti: 9.4 (od 10)
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): Qualcomm Hexagon - up to 45 TOPS
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Qualcomm |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Srebrna |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Grafična kartica | Qualcomm |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 16 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.88 kg |
| Varnost | Firmware Trusted Platform Module (TPM) varnostni čip z Microsoft Pluton |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Qualcomm |
| Mere( Š x V x G) | 35.7 cm x 25.06 cm x 1.99 cm |
| Baterija (napajanje) | 3-celična baterija |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Indeks popravljivosti | 9.4 (od 10) |
