ASUS ROG Strix G615LP-TS220W prenosnik, Intel Ultra 9 290HX, 16-palčni WQXGA, 32 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, RTX 5070, Windows 11 Home
ASUS ROG Strix G615LP-TS220W prenosnik, Intel Ultra 9 290HX, 16-palčni WQXGA, 32 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, RTX 5070, Windows 11 Home ASUS ROG Strix G16 je zasnovan za igralce in ustvarjalce, ki zahteva..
- Brez DDV: 2.625,14€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS48618796
- Proizvajalčeva koda: 90NR0LN1-M00A30
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 90NR0LN1-M00A30
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS ROG Strix G615LP-TS220W prenosnik, Intel Ultra 9 290HX, 16-palčni WQXGA, 32 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, RTX 5070, Windows 11 Home
ASUS ROG Strix G16 je zasnovan za igralce in ustvarjalce, ki zahtevajo zmogljivost. Z 16-palčnim LED-zaslonom z nativno ločljivostjo 2560 x 1600 ta prenosnik nudi odlično reprodukcijo barv (Pantone Validated) in podporo HDR ter podpira NVIDIA G-SYNC za tekoče igranje in živahno grafiko. Z osveževanjem 300 Hz so vsi gibi tekoči, zato je primeren za hitre igre in poglobljene izkušnje. Poganja ga procesor Intel Core Ultra 9 z 24 jedri, ki zagotavlja hitro obdelavo in dosega do 5,5 GHz z Turbo Boost tehnologijo. V kombinaciji z 32 GB DDR5 RAM in 1 TB SSD so časi nalaganja skrajšani, večopravilnost pa poteka brezhibno. Grafična kartica NVIDIA GeForce RTX 5070 izboljšuje igralno zmogljivost in je podprta z 8 GB videopomnilnika za zahtevna grafična opravila. ASUS ROG Strix G16 ima tudi hladilne sisteme, kot so Tri-Fan Technology in ASUS Overstroke technology, ki zagotavljajo učinkovito igralno izkušnjo ter podpirajo zahtevne aplikacije in igre.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS ROG Strix G615LP-TS220W prenosnik, Intel Ultra 9 290HX, 16-palčni WQXGA, 32 GB DDR5, 1 TB PCIe SSD, RTX 5070, Windows 11 Home
- Tip izdelka: Prenosnik
- Teža: 2.65 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Siva
- Mere( Š x V x G): 35.4 cm x 26.8 cm x 3.08 cm
- Brezžične povezave: Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Home
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 9 (serija 2) - 290HX Plus / 2,7 GHz, do 5,5 GHz / 36 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 16" 2560 x 1600 / WQXGA pri 300 Hz
- Velikost pomnilnika: 32 GB DDR5
- Gaming: Da
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5070 / Intel Graphics - do 8 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM)
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM
- Indeks popravljivosti: 9.9 (od 10)
- Osvetlitev tipkovnice: Da (RGB)
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 13 TOPS
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Siva |
| Brezžične povezave | Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 40,64 cm (16,0") |
| Gaming | Da |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5070 / Intel Graphics - do 8 TOPS |
| Opis izdelka | 32 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Teža | 2.65 kg |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM) |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 13 TOPS |
| Mere( Š x V x G) | 35.4 cm x 26.8 cm x 3.08 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Tip izdelka | Prenosnik |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Indeks popravljivosti | 9.9 (od 10) |
