ASUS ROG Zephyrus GU606AR-TB070W, Intel Core Ultra 9 386H, 16-palčni OLED (WQXGA), 32 GB LPDDR5X, 1 TB PCIe SSD, RTX 5070 Ti, Windows 11 Home
ASUS ROG Zephyrus GU606AR-TB070W, Intel Core Ultra 9 386H, 16-palčni OLED (WQXGA), 32 GB LPDDR5X, 1 TB PCIe SSD, RTX 5070 Ti, Windows 11 Home The ASUS ROG Zephyrus G16 is engineered for gamers and cr..
- Brez DDV: 3.717,29€
- Blagovne znamke ASUS
- Šifra: ALS48618797
- Proizvajalčeva koda: 90NR0PC1-M003E0
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 90NR0PC1-M003E0
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
ASUS ROG Zephyrus GU606AR-TB070W, Intel Core Ultra 9 386H, 16-palčni OLED (WQXGA), 32 GB LPDDR5X, 1 TB PCIe SSD, RTX 5070 Ti, Windows 11 Home
The ASUS ROG Zephyrus G16 is engineered for gamers and creative professionals alike, featuring a stunning 16-inch OLED display with a native resolution of 2560 x 1600 and a refresh rate of 240 Hz for an immersive viewing experience. Boasting 100% DCI-P3 color gamut and HDR capabilities alongside NVIDIA G-SYNC compatibility, it delivers vibrant visuals and smooth gameplay performance. Its powerful Core Ultra 9 processor with 16 cores and NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti graphics ensures responsiveness and efficiency whether working on graphics-intensive applications or gaming.Audio quality is emphasized with four intelligent speakers supported by Dolby Atmos and Smart Amplification technology, bringing entertainment and gameplay to life. With advanced cooling systems like Tri-Fan Technology and a vapor chamber cooling system, the device remains cool even during intense use. The sleek aluminum alloy case combines durability with a modern aesthetic, making the ASUS ROG Zephyrus G16 both functional and stylish for on-the-go use.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: ASUS ROG Zephyrus GU606AR-TB070W, Intel Core Ultra 9 386H, 16-palčni OLED (WQXGA), 32 GB LPDDR5X, 1 TB PCIe SSD, RTX 5070 Ti, Windows 11 Home
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC
- Teža: 1.95 kg
- Baterija (napajanje): 4-celična
- Barva: Platinum White
- Mere( Š x V x G): 35.4 cm x 24.6 cm x 1.79 cm
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0
- Operacijski sistem: Win 11 Home
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 9 (Series 3) - 386H / 2,1 GHz, do 4,9 GHz / 18 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" OLED 2560 x 1600 / WQXGA @ 240 Hz
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- Gaming: Da
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics - do 40 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Firmware Trusted Platform Module (TPM) s Microsoft Pluton Secured-core PC (Level 3) varnostnim čipom
- Video pomnilnik: 12 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da (RGB)
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost
- Microsoft Copilot: Da
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Asus / Paasheuvelweg 25 / Amsterdam / Nizozemska / acwb_sl_consumer@asus.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Platinum White |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0 |
| Diagonala zaslona dodatno | 16\" OLED 2560 x 1600 / WQXGA @ 240 Hz |
| Gaming | Da |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti / Intel Graphics - do 40 TOPS |
| Opis izdelka | 32 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Teža | 1.95 kg |
| Varnost | Firmware Trusted Platform Module (TPM) s Microsoft Pluton Secured-core PC (Level 3) varnostnim čipom |
| Video pomnilnik | 12 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost |
| Mere( Š x V x G) | 35.4 cm x 24.6 cm x 1.79 cm |
| Baterija (napajanje) | 4-celična |
| Microsoft Copilot | Da |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
