HP LaserJet Pro 4113fdw, večfunkcijski mono laserski tiskalnik, 45 ppm, USB, Wi‑Fi, Ethernet
HP LaserJet Pro 4113fdw, večfunkcijski mono laserski tiskalnik, 45 ppm, USB, Wi‑Fi, Ethernet Tehnične specifikacije: Opis izdelka: HP LaserJet Pro 4113fdw, večfunkcijski mono laserski tiskalnik, 4..
- Brez DDV: 361,80€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS48619634
- Proizvajalčeva koda: 8X3G0A#ABB
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 8X3G0A
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP LaserJet Pro 4113fdw, večfunkcijski mono laserski tiskalnik, 45 ppm, USB, Wi‑Fi, Ethernet
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP LaserJet Pro 4113fdw, večfunkcijski mono laserski tiskalnik, 45 ppm, USB, Wi‑Fi, Ethernet
- Maksimalna dimenzija tiskanja: A4 (210 x 297 mm) (max), Legal (216 x 356 mm)
- Tehnologija tiskanja: Laser (monokromni)
- Vrsta naprave: Večfunkcijski tiskalnik
- Teža: 12,2 kg
- Mere( Š x V x G): 42 cm x 38.6 cm x 30.7 cm
- Garancija proizvajalca: 1-letna garancija
- Lokalizacija: Angleščina / Evropa
- Povezljivost: Bluetooth, Gigabit LAN, USB 2.0, USB 2.0 gostitelj
- Vrsta medija: Koverte, Oznake, Navaden papir, Bond papir, recikliran papir, papir visoke gramature, Barvni papir, Pisemski papir z glavo, vnaprej preluknjan papir, Lahek papir, Vnaprej natisnjen papir, Razglednice
- Samodejno obojestransko tiskanje: Da (kopiranje) Da (tiskanje) Da (skeniranje)
- Največji priporočen obseg tiskanja: 80000 strani
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano, Modri Angel
- Podpora za AirPrint: Da
- Priporočeno mesečno število tiskov: Do 4000 strani
- Diagonala zaslona dodatno: 4.3\"
- Hitrost kopiranja: Do 47 strani na minuto
- Največja ločljivost kopiranja: Do 600 x 600 dpi
- Hitrost tiskanja: Do 47 strani na minuto
- Ločljivost tiskanja: Do 1200 x 1200 dpi
- Skeniranje: 1200 x 1200 dpi
- Izvirna velikost: Legal (216 x 356 mm) (max)
- Izvirna vrsta: Listi
- Kapaciteta podajalnika dokumentov: 50 listov
- Standardna kapaciteta papirja: 350 listov
- Največja kapaciteta medijev: 900 listov
- Kapaciteta izhodnih pladnjev: 150 listov
- Moč: AC 230 V (50/60Hz)
- Možnost faksiranja: Navaden papir
- Največja hitrost prenosa faksa: 33.6 Kbps
- Ločljivosti faksa: 300 x 300 dpi, 200 x 100 dpi, 203 x 196 dpi
- Značilnosti pisarniških naprav: skeniranje na e-pošto, skener za SharePoint, Terrajet kartuša, skeniraj v oblak, Mopria certificirano, skeniranje v PDF, Tehnologija takojšnjega vklopa, tiskanje preko USB priključka, Hitrost procesorja 1,2 GHz, HP Auto-On/Auto-Off tehnologija
- Garancija: 12 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Diagonala zaslona dodatno | 4.3\" |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano, Modri Angel |
| Garancija proizvajalca | 1-letna garancija |
| Lokalizacija | Angleščina / Evropa |
| Opis izdelka | HP LaserJet Pro 4113fdw, večfunkcijski mono laserski tiskalnik, 45 ppm, USB, Wi‑Fi, Ethernet |
| Teža | 12,2 kg |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | A4 (210 x 297 mm) (max), Legal (216 x 356 mm) |
| Moč | AC 230 V (50/60Hz) |
| Tehnologija tiskanja | Laser (monokromni) |
| Povezljivost | USB, Mreža |
| Hitrost tiskanja | Do 47 strani na minuto |
| Velikost zaslona | Večfunkcijski tiskalnik |
| Ločljivost tiskanja | Do 1200 x 1200 dpi |
| Mere( Š x V x G) | 42 cm x 38.6 cm x 30.7 cm |
| Največja ločljivost kopiranja | Do 600 x 600 dpi |
| Samodejno obojestransko tiskanje | Da (kopiranje) Da (tiskanje) Da (skeniranje) |
| Skeniranje | 1200 x 1200 dpi |
| Največja hitrost prenosa faksa | 33.6 Kbps |
| Vrsta medija | Koverte, Oznake, Navaden papir, Bond papir, recikliran papir, papir visoke gramature, Barvni papir, Pisemski papir z glavo, vnaprej preluknjan papir, Lahek papir, Vnaprej natisnjen papir, Razglednice |
| Izvirna velikost | Legal (216 x 356 mm) (max) |
| Ločljivosti faksa | 300 x 300 dpi, 200 x 100 dpi, 203 x 196 dpi |
| Največji priporočen obseg tiskanja | 80000 strani |
| Izvirna vrsta | Listi |
| Standardna kapaciteta papirja | 350 listov |
| Hitrost kopiranja | Do 47 strani na minuto |
| Kapaciteta podajalnika dokumentov | 50 listov |
| Podpora za AirPrint | Da |
| Priporočeno mesečno število tiskov | Do 4000 strani |
| Največja kapaciteta medijev | 900 listov |
| Kapaciteta izhodnih pladnjev | 150 listov |
| Možnost faksiranja | Navaden papir |
| Značilnosti pisarniških naprav | skeniranje na e-pošto, skener za SharePoint, Terrajet kartuša, skeniraj v oblak, Mopria certificirano, skeniranje v PDF, Tehnologija takojšnjega vklopa, tiskanje preko USB priključka, Hitrost procesorja 1,2 GHz, HP Auto-On/Auto-Off tehnologija |
