DELL Pro 16 Plus PB16250 prenosnik, Intel Core Ultra 7 268V, 16-palčni FHD+ zaslon na dotik, 32 GB RAM, SSD 1 TB, integrirana grafika (UMA), čitalec prstnih odtisov in podpora za pametno kartico, Bluetooth + Wi‑Fi, Windows 11 Pro, 3 leta ProSupport
DELL Pro 16 Plus PB16250 prenosnik, Intel Core Ultra 7 268V, 16-palčni FHD+ zaslon na dotik, 32 GB RAM, SSD 1 TB, integrirana grafika (UMA), čitalec prstnih odtisov in podpora za pametno kartico, Blue..
- Brez DDV: 2.322,72€
- Blagovne znamke Dell
- Šifra: ALS48620029
- Proizvajalčeva koda: 210-BPCJ-268V
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 210-BPCJ-268V
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
DELL Pro 16 Plus PB16250 prenosnik, Intel Core Ultra 7 268V, 16-palčni FHD+ zaslon na dotik, 32 GB RAM, SSD 1 TB, integrirana grafika (UMA), čitalec prstnih odtisov in podpora za pametno kartico, Bluetooth + Wi‑Fi, Windows 11 Pro, 3 leta ProSupport
The Dell Pro 16 Plus PB16250 is designed for users demanding performance and efficiency. Equipped with a powerful Intel Core Ultra 7 processor, this notebook features 8 cores and a maximum turbo speed of 5 GHz, ensuring quick application launches and responsiveness for multitasking. With 16 GB of LPDDR5X SDRAM, it provides ample memory for demanding tasks while the 512 GB PCIe NVMe SSD offers fast storage access and reliability.A stunning 16-inch display with a native resolution of 1920 x 1200 delivers vibrant visuals, while the IPS technology ensures wide viewing angles for effective collaboration. The device also includes advanced audio and video capabilities with dual noise-canceling microphones, stereo speakers, and a high-quality webcam featuring face recognition and temporal noise reduction. The Dell Pro 16 Plus PB16250 combines performance, versatility, and security, making it suitable for both professional work and personal use.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: DELL Pro 16 Plus PB16250 prenosnik, Intel Core Ultra 7 268V, 16-palčni FHD+ zaslon na dotik, 32 GB RAM, SSD 1 TB, integrirana grafika (UMA), čitalec prstnih odtisov in podpora za pametno kartico, Bluetooth + Wi‑Fi, Windows 11 Pro, 3 leta ProSupport
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC
- Teža: 1.84 kg
- Baterija (napajanje): 3-celična baterija
- Barva: Platinum siva
- Mere( Š x V x G): 35.8 cm x 25.14 cm x 2.135 cm
- Brezžične povezave: Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, NFC
- Operacijski sistem: Win 11 Pro
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 268V / 2,2 GHz, do 5 GHz / 12 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, EPEAT podnebje+
- Cenovni tip: BTO
- Diagonala zaslona dodatno: 16" WLED zaslon na dotik 1920 x 1200 / Full HD Plus pri 60 Hz - 142 ppi
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- Vključene storitve: 3-letna storitev ProSupport z obiskom na lokaciji naslednji delovni dan (garancija samo za dele 12 mesecev).
- Tipkovnica: Adriatic
- SSD pogon: 1 TB SSD - TLC, NVMe
- Grafična kartica: Intel Arc Graphics 140V - do 66 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic, bralnik brezstičnih pametnih kartic
- Specifična absorpcijska stopnja (SAR): 1.55 W/kg (telo) 1.55 W/kg (ud)
- Ogljični odtis: 116 kg emisij ogljika
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 48 TOPS
- Tehnologija platforme: Intel vPro Enterprise
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Dell Technologies / Raheen Industrial Estate / Limerick / Irska / info_emea@dell.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Platinum siva |
| Brezžične povezave | Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, NFC |
| Diagonala zaslona dodatno | 40,64 cm (16,0") |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, EPEAT podnebje+ |
| Grafična kartica | Intel Arc Graphics 140V - do 66 TOPS |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Ogljični odtis | 116 kg emisij ogljika |
| Opis izdelka | Intel Core Ultra 7 |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.84 kg |
| Tipkovnica | Adriatic |
| Varnost | Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic, bralnik brezstičnih pametnih kartic |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 48 TOPS |
| Vključene storitve | 3-letna storitev ProSupport z obiskom na lokaciji naslednji delovni dan (garancija samo za dele 12 mesecev). |
| Mere( Š x V x G) | 35.8 cm x 25.14 cm x 2.135 cm |
| Baterija (napajanje) | 3-celična baterija |
| Cenovni tip | BTO |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Specifična absorpcijska stopnja (SAR) | 1.55 W/kg (telo) 1.55 W/kg (ud) |
| Tehnologija platforme | Intel vPro Enterprise |





