HP HyperX OMEN 16-am2000nm prenosnik, Intel Core Ultra 7 255HX, 16'' 2.5K 240 Hz, 16GB DDR5, 512GB PCIe SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB, Windows 11 Home, Black, 3 leta garancije
HP HyperX OMEN 16-am2000nm prenosnik, Intel Core Ultra 7 255HX, 16'' 2.5K 240 Hz, 16GB DDR5, 512GB PCIe SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB, Windows 11 Home, Black, 3 leta garancije Prenosnik HP Inc. H..
- Brez DDV: 2.250,72€
- Blagovne znamke HP
- Šifra: ALS48620824
- Proizvajalčeva koda: DG7L1EA#BED
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: DG7L1EA
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
HP HyperX OMEN 16-am2000nm prenosnik, Intel Core Ultra 7 255HX, 16'' 2.5K 240 Hz, 16GB DDR5, 512GB PCIe SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB, Windows 11 Home, Black, 3 leta garancije
Prenosnik HP Inc. HyperX OMEN je zasnovan za poglobljeno gaming izkušnjo in zahtevna, visoko zmogljiva opravila. Z zmogljivim procesorjem Intel Core Ultra 7 s 20 jedri in 16 GB DDR5 RAM ta prenosnik zagotavlja tekoče večopravilno delovanje in izboljšano odzivnost. Grafična kartica NVIDIA GeForce RTX 5070 prinaša osupljive vizualne podobe in brezhibno igranje, zaradi česar je primeren tako za igralce kot ustvarjalce. 16-palčni 2.5K IPS zaslon ponuja žive barve in ostre podrobnosti ter 240 Hz osveževanje, kar zagotavlja izboljšano gledalno izkušnjo. Dodatne funkcije, kot so HP Audio Boost, mikrofoni z dvojno matriko in pokrovček za spletno kamero, še dodatno izboljšajo uporabniško izkušnjo, saj zagotavljajo kakovosten zvok in varnost. Upravljanje termike, podprto z IR toplotnim senzorjem, ohranja visoko zmogljivost in zagotavlja udobje med daljšo uporabo.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: HP HyperX OMEN 16-am2000nm prenosnik, Intel Core Ultra 7 255HX, 16'' 2.5K 240 Hz, 16GB DDR5, 512GB PCIe SSD, NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB, Windows 11 Home, Black, 3 leta garancije
- Tip izdelka: Prenosnik - AI PC
- Teža: 2,48 kg
- Baterija (napajanje): 6-celična baterija
- Barva: Črna
- Mere( Š x V x G): 35.75 cm x 26.9 cm x 2.58 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - deli in delo - 1 leto
- Lokalizacija: Jezik: Angleščina / regija: Jadranska regija
- Brezžične povezave: Gigabit Ethernet, Bluetooth 6.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Dodatno: IR termični senzor
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian / Serbian
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 255HX / 2,4 GHz, do 5,2 GHz / 30 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 16" 2560 x 1600 (2.5K) pri 240 Hz
- Vhodna naprava: Slika plošča
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5 (1 x 16 GB)
- Gaming: Da
- Tipkovnica: Adriatic
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5070 / Intel Graphics - do 8 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Video pomnilnik: 12 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da (bela)
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 13 TOPS
- Tehnologija platforme: Intel Evo
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Hp Inc. / HP REG 23010 - Carrer de Ausias Marc 148 / Barcelona / Španija / reg@hp.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Črna |
| Brezžične povezave | Gigabit Ethernet, Bluetooth 6.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Diagonala zaslona dodatno | 40,64 cm (16,0") |
| Gaming | Da |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - deli in delo - 1 leto |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5070 / Intel Graphics - do 8 TOPS |
| Lokalizacija | Jezik: Angleščina / regija: Jadranska regija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | Intel Core Ultra 7 |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (bela) |
| Teža | 2,48 kg |
| Tipkovnica | Adriatic |
| Vhodna naprava | Slika plošča |
| Video pomnilnik | 12 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 13 TOPS |
| Dodatno | IR termični senzor |
| Mere( Š x V x G) | 35.75 cm x 26.9 cm x 2.58 cm |
| Baterija (napajanje) | 6-celična baterija |
| Tip izdelka | Prenosnik - AI PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Tehnologija platforme | Intel Evo |
