LENOVO ThinkPad X1 Carbon G14 Aura Edition prenosnik, Intel Core Ultra 7 355, 14" WUXGA MT, 32 GB RAM, 1 TB SSD, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Pro, črna, 3-letna garancija
LENOVO ThinkPad X1 Carbon G14 Aura Edition prenosnik, Intel Core Ultra 7 355, 14" WUXGA MT, 32 GB RAM, 1 TB SSD, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Pro, črna, 3-letna garancija Tehnične specifikac..
- Brez DDV: 2.833,04€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48622202
- Proizvajalčeva koda: 21V70071SC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 21V70071SC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO ThinkPad X1 Carbon G14 Aura Edition prenosnik, Intel Core Ultra 7 355, 14" WUXGA MT, 32 GB RAM, 1 TB SSD, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Pro, črna, 3-letna garancija
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO ThinkPad X1 Carbon G14 Aura Edition prenosnik, Intel Core Ultra 7 355, 14" WUXGA MT, 32 GB RAM, 1 TB SSD, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Pro, črna, 3-letna garancija
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC
- Teža: 998 g
- Barva: Črna
- Mere( Š x V x G): 31.25 cm x 21.575 cm x 1.76 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 3 leta - prevzem in vračilo Osnovna garancija za baterijo - 1 leto Razširjena garancija - 3 leta - na lokaciji - odzivni čas: naslednji delovni dan
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Dodatno: Merjenje časa preleta (ToF)
- Operacijski sistem: Win 11 Pro - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 7 (Series 3) - 355 / 2,3 GHz, do 4,7 GHz / 12 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold
- Prodajni program proizvajalca: Lenovo Najbolj prodajano
- Diagonala zaslona dodatno: 14\" zaslon na dotik 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
- Vhodna naprava: TrackPoint, UltraNav
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- Vključene storitve: 3-letna podpora Lenovo Premier Support, kompenzacija CO2 200 kg (3. generacija)
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe, TCG Opal Šifriranje 2
- Grafična kartica: Intel Graphics - do 40 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Brezžični širokopasovni dostop (WWAN): 4G/5G upgradable
- Varnost: Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov
- Specifična absorpcijska stopnja (SAR): 1.57 W/kg (telo) 3.196 W/kg (ud)
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): - up to 49 TOPS
- Tehnologija platforme: Intel Evo
- Uredba EU o podatkih: Https://www.lenovo.com/us/en/compliance/eu-data-act-transparency-declaration/
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Črna |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 3 leta - prevzem in vračilo Osnovna garancija za baterijo - 1 leto Razširjena garancija - 3 leta - na lokaciji - odzivni čas: naslednji delovni dan |
| Grafična kartica | Intel Graphics - do 40 TOPS |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Opis izdelka | 1 TB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo Najbolj prodajano |
| Teža | 998 g |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov |
| Vhodna naprava | TrackPoint, UltraNav |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | - up to 49 TOPS |
| Dodatno | Merjenje časa preleta (ToF) |
| Vključene storitve | 3-letna podpora Lenovo Premier Support, kompenzacija CO2 200 kg (3. generacija) |
| Mere( Š x V x G) | 31.25 cm x 21.575 cm x 1.76 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Brezžični širokopasovni dostop (WWAN) | 4G/5G upgradable |
| Specifična absorpcijska stopnja (SAR) | 1.57 W/kg (telo) 3.196 W/kg (ud) |
| Tehnologija platforme | Intel Evo |
| Uredba EU o podatkih | Https://www.lenovo.com/us/en/compliance/eu-data-act-transparency-declaration/ |
