LENOVO ThinkPad X1 2-v-1 G11 Aura Edition, Intel Core Ultra 7 355, 14-palčni WUXGA večdotikni zaslon (MT), 32 GB RAM, 1 TB SSD, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Pro, grey, 3-letna garancija
LENOVO ThinkPad X1 2-v-1 G11 Aura Edition, Intel Core Ultra 7 355, 14-palčni WUXGA večdotikni zaslon (MT), 32 GB RAM, 1 TB SSD, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Pro, grey, 3-letna garancija Leno..
- Brez DDV: 3.025,01€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48622247
- Proizvajalčeva koda: 21V9000YSC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 21V9000YSC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO ThinkPad X1 2-v-1 G11 Aura Edition, Intel Core Ultra 7 355, 14-palčni WUXGA večdotikni zaslon (MT), 32 GB RAM, 1 TB SSD, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Pro, grey, 3-letna garancija
Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 11 ponuja vsestransko funkcionalnost z 360° zasnovo za obračanje, primerno za različne načine uporabe, tako pri delu kot v prostem času. Ta prenosnik ima 14‑palčni OLED-zaslon z nativno ločljivostjo 2880 x 1800, ki prikazuje žive barve in ostro sliko ter nudi 100% DCI‑P3 barvni razpon in HDR 500 True Black. Naprava je opremljena z zmogljivim procesorjem Intel Core Ultra 7 in 32 GB LPDDR5X SDRAM, kar zagotavlja tekoče večopravilno delovanje in odzivnost. Kar zadeva avdio in video, Lenovo ThinkPad X1 vključuje stereo zvočnike s certifikatom Dolby Atmos ter 10‑megapikselno spletno kamero s funkcijama časovnega zmanjševanja šuma (Temporal Noise Reduction) in Windows Hello za izboljšano varnost. Podpira tehnologijo Wi‑Fi 7 za hitrejšo povezljivost, kar omogoča nemoteno pretakanje in spletne aktivnosti. Robustne varnostne funkcije, kot sta čitalnik prstnih odtisov in diskretni varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), dodajo dodatno plast zaščite za občutljive podatke. Z elegantno aluminijasto zasnovo in skladnostjo s standardoma EPEAT Gold in ENERGY STAR je ta naprava zmogljiva in okolju prijazna.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO ThinkPad X1 2-v-1 G11 Aura Edition, Intel Core Ultra 7 355, 14-palčni WUXGA večdotikni zaslon (MT), 32 GB RAM, 1 TB SSD, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Pro, grey, 3-letna garancija
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC - 2-v-1 - preklopna zasnova
- Teža: 1.15 kg
- Barva: Siva
- Mere( Š x V x G): 31.35 cm x 21.925 cm x 1.79 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 3 leta - prevzem in vračilo Osnovna garancija za baterijo - 1 leto Razširjena garancija - 3 leta - na lokaciji - odzivni čas: naslednji delovni dan
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Pro - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 7 (Series 3) - 355 / 2,3 GHz, do 4,7 GHz / 12 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold
- Prodajni program proizvajalca: Lenovo Najbolj prodajano
- Diagonala zaslona dodatno: 14\" zaslon na dotik 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
- Vhodna naprava: UltraNav, TrackPoint, digitizer, digitalno pisalo
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- Vključene storitve: 3-letna podpora Lenovo Premier Support, kompenzacija CO2 200 kg (3. generacija)
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 1 TB SSD - TCG Opal šifriranje 2, NVMe, Učinkovitost
- Grafična kartica: Intel Graphics - do 40 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Brezžični širokopasovni dostop (WWAN): 4G/5G upgradable
- Varnost: Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov
- Ogljični odtis: 122 kg emisij ogljika
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 49 TOPS
- Tehnologija platforme: Intel Evo
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Siva |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 3 leta - prevzem in vračilo Osnovna garancija za baterijo - 1 leto Razširjena garancija - 3 leta - na lokaciji - odzivni čas: naslednji delovni dan |
| Grafična kartica | Intel Graphics - do 40 TOPS |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Ogljični odtis | 122 kg emisij ogljika |
| Opis izdelka | 1 TB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo Najbolj prodajano |
| Teža | 1.15 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov |
| Vhodna naprava | UltraNav, TrackPoint, digitizer, digitalno pisalo |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 49 TOPS |
| Vključene storitve | 3-letna podpora Lenovo Premier Support, kompenzacija CO2 200 kg (3. generacija) |
| Mere( Š x V x G) | 31.35 cm x 21.925 cm x 1.79 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC - 2-v-1 - preklopna zasnova |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Brezžični širokopasovni dostop (WWAN) | 4G/5G upgradable |
| Tehnologija platforme | Intel Evo |





