Prenosnik Lenovo ThinkPad X9-15p G1 Aura Edition, opremljen z Intel Core Ultra X7-358H procesorjem, 15,3-palčnim 2.8K OLED zaslonom, 32 GB pomnilnika, 1 TB SSD, integrirano UMA grafiko in Windows 11 Pro, v barvi Thunder Grey s 3-letno garancijo.
Prenosnik Lenovo ThinkPad X9-15p G1 Aura Edition, opremljen z Intel Core Ultra X7-358H procesorjem, 15,3-palčnim 2.8K OLED zaslonom, 32 GB pomnilnika, 1 TB SSD, integrirano UMA grafiko in Windows 11 P..
- Brez DDV: 2.760,94€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48622248
- Proizvajalčeva koda: 21VV004FSC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 21VV004FSC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
Prenosnik Lenovo ThinkPad X9-15p G1 Aura Edition, opremljen z Intel Core Ultra X7-358H procesorjem, 15,3-palčnim 2.8K OLED zaslonom, 32 GB pomnilnika, 1 TB SSD, integrirano UMA grafiko in Windows 11 Pro, v barvi Thunder Grey s 3-letno garancijo.
Experience the blend of performance and elegance with the Lenovo ThinkPad X9-15p Gen 1 notebook. Featuring a stunning 15.3-inch OLED display with a native resolution of 2880 x 1800, this notebook delivers vivid imagery and true-to-life colors, thanks to its 100% DCI-P3 color gamut and Dolby Vision support. With a brightness of 1100 cd/m2 and a 120 Hz refresh rate, visual content appears smooth and vibrant, making it ideal for both work and entertainment.Powered by an Intel Core Ultra X7 processor with 16 cores and a maximum turbo speed of 4.8 GHz, this notebook provides performance for demanding applications. The integrated graphics processor, Intel Arc B390, ensures smooth visuals while multitasking. Coupled with 1 TB SSD storage and LPDDR5X SDRAM, ample memory and quick load times enhance productivity. Additionally, the notebook incorporates advanced security measures, such as a discrete Trusted Platform Module and a fingerprint reader, ensuring data protection at all times.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: Prenosnik Lenovo ThinkPad X9-15p G1 Aura Edition, opremljen z Intel Core Ultra X7-358H procesorjem, 15,3-palčnim 2.8K OLED zaslonom, 32 GB pomnilnika, 1 TB SSD, integrirano UMA grafiko in Windows 11 Pro, v barvi Thunder Grey s 3-letno garancijo.
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC
- Teža: 1.5 kg
- Barva: Siva
- Mere( Š x V x G): 33.95 cm x 22.85 cm x 1.79 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 3 leta - prevzem in vračilo Osnovna garancija za baterijo - 1 leto Razširjena garancija - 3 leta - na lokaciji - odzivni čas: naslednji delovni dan
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Pro - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra X7 (Series 3) - 358H, do 4,8 GHz / 18 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold
- Prodajni program proizvajalca: Lenovo Najbolj prodajano
- Diagonala zaslona dodatno: 15.3\" OLED 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- Vključene storitve: 3 leta Lenovo Premier podpore
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 1 TB SSD - TCG Opal šifriranje 2, NVMe
- Grafična kartica: Intel Arc B390 - do 122 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): - up to 50 TOPS
- Tehnologija platforme: Intel Evo
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra X7 (Series 3) - 358H, do 4,8 GHz / 18 MB predpomnilnika |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Siva |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 15.3\" OLED 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 3 leta - prevzem in vračilo Osnovna garancija za baterijo - 1 leto Razširjena garancija - 3 leta - na lokaciji - odzivni čas: naslednji delovni dan |
| Grafična kartica | Intel Arc B390 - do 122 TOPS |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Opis izdelka | 1 TB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo Najbolj prodajano |
| Teža | 1.5 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | - up to 50 TOPS |
| Vključene storitve | 3 leta Lenovo Premier podpore |
| Mere( Š x V x G) | 33.95 cm x 22.85 cm x 1.79 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Tehnologija platforme | Intel Evo |
