LENOVO ThinkCentre neo 50t G6 Tower — namizni računalnik s procesorjem Intel Core Ultra 7 265, 32 GB RAM, 1 TB prostora za shranjevanje, integrirano grafiko (UMA), prednaloženim Windows 11 Pro, v črni barvi in s 3-letno garancijo.
LENOVO ThinkCentre neo 50t G6 Tower — namizni računalnik s procesorjem Intel Core Ultra 7 265, 32 GB RAM, 1 TB prostora za shranjevanje, integrirano grafiko (UMA), prednaloženim Windows 11 Pro, v črni..
- Brez DDV: 1.426,51€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48623245
- Proizvajalčeva koda: 13BD003TZY
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 13BD003TZY
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO ThinkCentre neo 50t G6 Tower — namizni računalnik s procesorjem Intel Core Ultra 7 265, 32 GB RAM, 1 TB prostora za shranjevanje, integrirano grafiko (UMA), prednaloženim Windows 11 Pro, v črni barvi in s 3-letno garancijo.
The Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 6 is designed for users who prioritize performance and efficiency in computing tasks. Featuring a Core Ultra 7 processor with 20 cores and a Max Turbo Speed of 5.3 GHz, this personal computer handles demanding applications smoothly. The installed 1 TB SSD ensures fast data access and storage along with PCI Express 4.0 interface support, allowing for an efficient workflow. With its ENERGY STAR certification, this model emphasizes energy efficiency alongside robust capabilities.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO ThinkCentre neo 50t G6 Tower — namizni računalnik s procesorjem Intel Core Ultra 7 265, 32 GB RAM, 1 TB prostora za shranjevanje, integrirano grafiko (UMA), prednaloženim Windows 11 Pro, v črni barvi in s 3-letno garancijo.
- Teža: 5,8 kg
- Barva: Črna
- Mere( Š x V x G): 14.5 cm x 29.22 cm x 36.5 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 1 leto - prevzem in vračilo Podaljšana garancija - 3 leta - servis na lokaciji
- Lokalizacija: Jezik: Angleščina, Slovenski / regija: Slovenija
- Brezžične povezave: 10Mb LAN
- Tip: Osebni računalnik - stolp - AI PC
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 7 (serija 2) 265 (do 5,3 GHz, 20-jedrni)
- Dodatne informacije: ENERGY STAR Kvalificirano
- Prodajni program proizvajalca: Lenovo Najbolj prodajano
- Moč: (50/60 Hz)
- Optični pogoni: DVD-Writer
- Delovni pomnilnik: 32 GB (nameščeno) / 64 GB (maks) - DDR5 SDRAM
- Trdi disk: NVM Express (NVMe), SSD 1 TB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption 2
- Vključene storitve: 3 leta Lenovo podpore na kraju samem
- Tipkovnica: SLO
- Predpomnilnik: 30 MB
- Predpomnilnik na procesor: 30 MB
- Grafični krmilnik: Skupni video pomnilnik Intel Graphics (UMA) - do 8 TOPS
- Operacijski sistem: Windows 11 Pro
- Čitalnik kartic: Yes
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 13 TOPS
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 |
| SSD pogon | NVM Express (NVMe), SSD 1 TB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal Encryption 2 |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Črna |
| Brezžične povezave | USB, Mreža |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR Kvalificirano |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 1 leto - prevzem in vračilo Podaljšana garancija - 3 leta - servis na lokaciji |
| Lokalizacija | Jezik: Angleščina, Slovenski / regija: Slovenija |
| Opis izdelka | Intel Core Ultra 7 |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo Najbolj prodajano |
| Teža | 5,8 kg |
| Tip | Osebni računalnik - stolp - AI PC |
| Tipkovnica | SLO |
| Moč | (50/60 Hz) |
| Delovni pomnilnik | 32 GB ECC |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 13 TOPS |
| Vključene storitve | 3 leta Lenovo podpore na kraju samem |
| Mere( Š x V x G) | 14.5 cm x 29.22 cm x 36.5 cm |
| Predpomnilnik | 30 MB |
| Predpomnilnik na procesor | 30 MB |
| Grafični krmilnik | Skupni video pomnilnik Intel Graphics (UMA) - do 8 TOPS |
| Optični pogoni | DVD-Writer |
| Čitalnik kartic | Yes |






