Prenosnik LENOVO IdeaPad Slim 3 z AMD Ryzen 7 5825U, 15,6-palčnim FHD zaslonom, 16 GB RAM, 512 GB SSD, integrirano grafiko (UMA), Windows 11 Home, v barvi Arctic Grey, 3-letna garancija.
Prenosnik LENOVO IdeaPad Slim 3 z AMD Ryzen 7 5825U, 15,6-palčnim FHD zaslonom, 16 GB RAM, 512 GB SSD, integrirano grafiko (UMA), Windows 11 Home, v barvi Arctic Grey, 3-letna garancija. Looking for ..
- Brez DDV: 778,95€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48626902
- Proizvajalčeva koda: 82XM01BSSC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 82XM01BSSC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
Prenosnik LENOVO IdeaPad Slim 3 z AMD Ryzen 7 5825U, 15,6-palčnim FHD zaslonom, 16 GB RAM, 512 GB SSD, integrirano grafiko (UMA), Windows 11 Home, v barvi Arctic Grey, 3-letna garancija.
Looking for a good laptop without breaking the bank? Lenovo IdeaPad 3 laptops are meticulously designed to both save you money and ensure top-level performance.IdeaPad 3 laptops are stylish, lightweight, highly reliable, and powered for your on-the-go work, study, or play needs.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: Prenosnik LENOVO IdeaPad Slim 3 z AMD Ryzen 7 5825U, 15,6-palčnim FHD zaslonom, 16 GB RAM, 512 GB SSD, integrirano grafiko (UMA), Windows 11 Home, v barvi Arctic Grey, 3-letna garancija.
- Tip izdelka: Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180°
- Teža: 1.62 kg
- Baterija (napajanje): Do 12 ur
- Barva: Arctic siva
- Mere( Š x V x G): 35.93 cm x 23.5 cm x 1.79 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija
- Brezžične povezave: Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen 7 5825U / 2 GHz, do 4,5 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: ENERGY STAR kvalificirani EPEAT srebro
- Diagonala zaslona dodatno: 15.6\" 1920 x 1080 / Full HD
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR4 (ponujena pomnilnika je spajkana)
- Vključene storitve: 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora
- Tipkovnica: Slovenščina (prikazane slike so simbolične, za natančno postavitev preverite specifikacije)
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: AMD Radeon Grafika
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0)
- Specifična absorpcijska stopnja (SAR): 1.485 W/kg (telo) 1.485 W/kg (ud)
- Ogljični odtis: 233 kg emisij ogljika
- Uredba EU o podatkih: Https://www.lenovo.com/us/en/compliance/eu-data-act-transparency-declaration/
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 7 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Arctic siva |
| Brezžične povezave | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Dodatne informacije | ENERGY STAR kvalificirani EPEAT srebro |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo |
| Grafična kartica | AMD Radeon Grafika |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Ogljični odtis | 233 kg emisij ogljika |
| Opis izdelka | 512 GB |
| Teža | 1.62 kg |
| Tipkovnica | Slovenščina (prikazane slike so simbolične, za natančno postavitev preverite specifikacije) |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) |
| Vključene storitve | 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora |
| Mere( Š x V x G) | 35.93 cm x 23.5 cm x 1.79 cm |
| Baterija (napajanje) | Do 12 ur |
| Tip izdelka | Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180° |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Specifična absorpcijska stopnja (SAR) | 1.485 W/kg (telo) 1.485 W/kg (ud) |
| Uredba EU o podatkih | Https://www.lenovo.com/us/en/compliance/eu-data-act-transparency-declaration/ |
