LENOVO IdeaPad Slim 3 prenosnik, AMD Ryzen 5 8640HS, 16-palčni WUXGA zaslon, 16 GB RAM, 512 GB, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Home, Luna Grey, 2-letna garancija, brez napajalnika
LENOVO IdeaPad Slim 3 prenosnik, AMD Ryzen 5 8640HS, 16-palčni WUXGA zaslon, 16 GB RAM, 512 GB, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Home, Luna Grey, 2-letna garancija, brez napajalnika Lenovo IdeaP..
- Brez DDV: 851,43€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48626903
- Proizvajalčeva koda: 83KB0058SC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 83KB0058SC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO IdeaPad Slim 3 prenosnik, AMD Ryzen 5 8640HS, 16-palčni WUXGA zaslon, 16 GB RAM, 512 GB, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Home, Luna Grey, 2-letna garancija, brez napajalnika
Lenovo IdeaPad Slim 3 je zasnovan za zanesljivo uporabniško izkušnjo z zmogljivimi specifikacijami in elegantno zasnovo. S 16-palčnim WUXGA zaslonom z ločljivostjo 1920 x 1200 ta prenosnik zagotavlja žive vizuale z izjemno svetlostjo slike in tehnologijo mat površine proti bleščanju. Poleg tega je naprava opremljena s procesorjem AMD Ryzen 7 in 24 GB DDR5 RAM, kar ji omogoča enostavno poganjanje zahtevnih aplikacij in tekočo večopravilnost. Kakovost zvoka izboljšujejo standardi za visoko ločljivost zvoka in združljivost z Dolby Audio, kar podpirajo stereozvočniki in mikrofon z dvojnim nizom (dual array). Zasebnost je prioritetna, saj spletna kamera vključuje fizični pokrovček za zasebnost, ki zagotavlja varne video klice. Z 1 TB SSD in več priključki za povezljivost Lenovo IdeaPad Slim 3 ponuja zmogljivost in priročnost za vsakodnevna opravila in zabavo.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO IdeaPad Slim 3 prenosnik, AMD Ryzen 5 8640HS, 16-palčni WUXGA zaslon, 16 GB RAM, 512 GB, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Home, Luna Grey, 2-letna garancija, brez napajalnika
- Tip izdelka: Prenosnik - AI PC
- Teža: 1.73 kg
- Baterija (napajanje): Do 14,2 ur
- Barva: Luna-siva
- Mere( Š x V x G): 36 cm x 25.1 cm x 1.89 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija
- Brezžične povezave: Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac/ax
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen 5 8640HS / 3,5 GHz, do 4,9 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5 (1 x 16 GB)
- Vključene storitve: 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora
- Tipkovnica: Slovenščina (prikazane slike so simbolične, za natančno postavitev preverite specifikacije)
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: AMD Radeon 760M
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0)
- Specifična absorpcijska stopnja (SAR): 1.05 W/kg (telo) 1.05 W/kg (ud)
- Ogljični odtis: 239 kg emisij CO2
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS
- Uredba EU o podatkih: Https://www.lenovo.com/us/en/compliance/eu-data-act-transparency-declaration/
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 5 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Luna-siva |
| Brezžične povezave | Bluetooth 5.3, 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo |
| Grafična kartica | AMD Radeon 760M |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Ogljični odtis | 239 kg emisij CO2 |
| Opis izdelka | AMD Ryzen 5 |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.73 kg |
| Tipkovnica | Slovenščina (prikazane slike so simbolične, za natančno postavitev preverite specifikacije) |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS |
| Vključene storitve | 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora |
| Mere( Š x V x G) | 36 cm x 25.1 cm x 1.89 cm |
| Baterija (napajanje) | Do 14,2 ur |
| Tip izdelka | Prenosnik - AI PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Specifična absorpcijska stopnja (SAR) | 1.05 W/kg (telo) 1.05 W/kg (ud) |
| Uredba EU o podatkih | Https://www.lenovo.com/us/en/compliance/eu-data-act-transparency-declaration/ |









