LENOVO IdeaPad 5 2-v-1 prenosnik z Intel Core Ultra 5 322, 14" WUXGA zaslonom na dotik (MT), 16 GB RAM, 512 GB SSD, UMA grafiko, Windows 11 Home, barva Luna Grey, 3-letna garancija.
LENOVO IdeaPad 5 2-v-1 prenosnik z Intel Core Ultra 5 322, 14" WUXGA zaslonom na dotik (MT), 16 GB RAM, 512 GB SSD, UMA grafiko, Windows 11 Home, barva Luna Grey, 3-letna garancija. Tehnične specifik..
- Brez DDV: 979,10€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48626904
- Proizvajalčeva koda: 83UG004ESC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 83UG004ESC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO IdeaPad 5 2-v-1 prenosnik z Intel Core Ultra 5 322, 14" WUXGA zaslonom na dotik (MT), 16 GB RAM, 512 GB SSD, UMA grafiko, Windows 11 Home, barva Luna Grey, 3-letna garancija.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO IdeaPad 5 2-v-1 prenosnik z Intel Core Ultra 5 322, 14" WUXGA zaslonom na dotik (MT), 16 GB RAM, 512 GB SSD, UMA grafiko, Windows 11 Home, barva Luna Grey, 3-letna garancija.
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC - 2-v-1 - preklopna zasnova
- Teža: 1.54 kg
- Barva: Luna-siva
- Mere( Š x V x G): 31.16 cm x 22.49 cm x 1.74 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 5 (Series 3) - 322 do 4,4 GHz / 12 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold
- Diagonala zaslona dodatno: 14\" zaslon na dotik 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
- Vhodna naprava: Digitalizator, digitalna pisala
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5 (2 x 8 GB)
- Vključene storitve: 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: Intel Graphics - do 18 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0)
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): - up to 46 TOPS
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 5 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Luna-siva |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo |
| Grafična kartica | Intel Graphics - do 18 TOPS |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Opis izdelka | 512 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.54 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) |
| Vhodna naprava | Digitalizator, digitalna pisala |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | - up to 46 TOPS |
| Vključene storitve | 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora |
| Mere( Š x V x G) | 31.16 cm x 22.49 cm x 1.74 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC - 2-v-1 - preklopna zasnova |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
