LENOVO IdeaPad Slim 5 prenosnik, AMD Ryzen 7 260, 16-palčni WUXGA OLED zaslon, 16 GB RAM, 512 GB, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Home, čuna grey, 3-letna garancija, brez napajalnika
LENOVO IdeaPad Slim 5 prenosnik, AMD Ryzen 7 260, 16-palčni WUXGA OLED zaslon, 16 GB RAM, 512 GB, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Home, čuna grey, 3-letna garancija, brez napajalnika Lenovo Ide..
- Brez DDV: 1.002,81€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48626905
- Proizvajalčeva koda: 83S40024SC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 83S40024SC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO IdeaPad Slim 5 prenosnik, AMD Ryzen 7 260, 16-palčni WUXGA OLED zaslon, 16 GB RAM, 512 GB, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Home, čuna grey, 3-letna garancija, brez napajalnika
Lenovo IdeaPad Slim 5 16AHP11 združuje zmogljivost in vsestranskost, zato je idealna izbira za delo in prosti čas. Z velikim 16-palčnim WUXGA zaslonom z izvorno ločljivostjo 1920 x 1200 in 90-odstotnim razmerjem zaslona in ohišja lahko uporabniki uživajo poglobljene vizualne vsebine, tako pri pretakanju videov kot pri delu s preglednicami. S procesorjem AMD Ryzen 7 z osmimi jedri in taktom do 5,1 GHz ta prenosnik zagotavlja hitro delovanje za zahtevne aplikacije. Poleg zmogljive strojne opreme je Lenovo IdeaPad Slim 5 opremljen z različnimi možnostmi povezljivosti, vključno z USB-C 3.2 Gen 2 in HDMI s podporo za 4K, kar zagotavlja združljivost z različnimi napravami. Integrirana grafika AMD Radeon 780M zagotavlja izjemen prikaz, zato je primerna za nezahtevno igranje iger in urejanje medijskih vsebin. Izboljšane varnostne funkcije, kot je čitalnik prstnih odtisov, dopolnjujejo ponudbo prenosnika in zagotavljajo dodatno varnost poleg zmogljivosti in stila.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO IdeaPad Slim 5 prenosnik, AMD Ryzen 7 260, 16-palčni WUXGA OLED zaslon, 16 GB RAM, 512 GB, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Home, čuna grey, 3-letna garancija, brez napajalnika
- Tip izdelka: Prenosnik - AI PC
- Teža: 1.65 kg
- Baterija (napajanje): Do 18,4 ur
- Barva: Luna-siva
- Mere( Š x V x G): 35.65 cm x 25.06 cm x 1.69 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Dodatno: Merjenje časa preleta (ToF)
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen 7 260 / 3,8 GHz, do 5,1 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold
- Diagonala zaslona dodatno: 16" OLED, 1920 x 1200 (WUXGA) pri 60 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5 (2 x 8 GB)
- Vključene storitve: 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora
- Tipkovnica: Slovenščina (prikazane slike so simbolične, za natančno postavitev preverite specifikacije)
- SSD pogon: 512 GB SSD - NVMe
- Grafična kartica: AMD Radeon 780M
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0)
- Specifična absorpcijska stopnja (SAR): 0.186 W/kg (telo) 0.186 W/kg (ud)
- Ogljični odtis: 265 kg emisij CO2
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS
- Uredba EU o podatkih: Https://www.lenovo.com/us/en/compliance/eu-data-act-transparency-declaration/
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 7 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Luna-siva |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 40,64 cm (16,0") |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Ogljični odtis | 265 kg emisij CO2 |
| Opis izdelka | AMD Ryzen 7 |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.65 kg |
| Tipkovnica | Slovenščina (prikazane slike so simbolične, za natančno postavitev preverite specifikacije) |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS |
| Dodatno | Merjenje časa preleta (ToF) |
| Vključene storitve | 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora |
| Mere( Š x V x G) | 35.65 cm x 25.06 cm x 1.69 cm |
| Baterija (napajanje) | Do 18,4 ur |
| Tip izdelka | Prenosnik - AI PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Specifična absorpcijska stopnja (SAR) | 0.186 W/kg (telo) 0.186 W/kg (ud) |
| Uredba EU o podatkih | Https://www.lenovo.com/us/en/compliance/eu-data-act-transparency-declaration/ |




