LENOVO Yoga Slim 7 prenosnik AMD Ryzen AI 7 445, 14" 2.8K WQXGA+ OLED, 32 GB, 1 TB, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Home, tidal teal, 3-letna garancija
LENOVO Yoga Slim 7 prenosnik AMD Ryzen AI 7 445, 14" 2.8K WQXGA+ OLED, 32 GB, 1 TB, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Home, tidal teal, 3-letna garancija Experience the power of the Lenovo Yoga S..
- Brez DDV: 1.477,40€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48627106
- Proizvajalčeva koda: 83QS005XSC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 83QS005XSC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO Yoga Slim 7 prenosnik AMD Ryzen AI 7 445, 14" 2.8K WQXGA+ OLED, 32 GB, 1 TB, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Home, tidal teal, 3-letna garancija
Experience the power of the Lenovo Yoga Slim 7 14AGP11, a sophisticated notebook designed to elevate productivity and entertainment. This device features a stunning 14-inch OLED display with a native resolution of 2880 x 1800, bringing visuals to life with vibrant colors and impressive brightness levels of up to 1100 cd/m2. The display is complemented by Dolby Vision and PureSight Pro technology, ensuring an immersive viewing experience for movies, presentations, and design work. Equipped with an AMD Ryzen AI 7 processor and 32 GB of LPDDR5X RAM, this notebook handles multitasking with ease, making it ideal for professionals and creatives alike. The solid-state drive boasts a generous capacity of 1 TB, providing ample storage for all your important files and applications, while the inclusion of Wi-Fi 7 and Bluetooth 5.4 ensures fast and reliable connectivity. Security features like the firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0), as well as a high-quality 5 MP IR webcam with Windows Hello capability, enhance your data protection and video conferencing needs. Built with an aluminum chassis that's MIL-STD-810H tested, the Lenovo Yoga Slim 7 is both durable and sleek, featuring a premium finish that looks great in any environment. With additional perks like Rapid Charge Express and Dolby Atmos audio technology, this notebook is engineered for those who demand performance without compromising on style.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO Yoga Slim 7 prenosnik AMD Ryzen AI 7 445, 14" 2.8K WQXGA+ OLED, 32 GB, 1 TB, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Home, tidal teal, 3-letna garancija
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC - tečaj z odpirnim kotom 175°
- Teža: 1.15 kg
- Baterija (napajanje): Do 18,36 ur
- Barva: Tidal teal
- Mere( Š x V x G): 31.2 cm x 22.1 cm x 1.39 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Dodatno: Hallov senzor
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen AI 7 445 / 2 GHz, do 4,6 GHz / 8 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold
- Diagonala zaslona dodatno: 14" OLED 2880 x 1800 / WQXGA+ pri 120 Hz
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- Vključene storitve: 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora
- Tipkovnica: Slovenščina (prikazane slike so simbolične, za natančno postavitev preverite specifikacije)
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: AMD Radeon 840M
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0)
- Ogljični odtis: 183 kg emisij ogljika
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS
- Uredba EU o podatkih: Https://www.lenovo.com/us/en/compliance/eu-data-act-transparency-declaration/
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen AI 7 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Tidal teal |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 35,5 cm (14,0") |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo |
| Grafična kartica | AMD Radeon 840M |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Ogljični odtis | 183 kg emisij ogljika |
| Opis izdelka | 35,5 cm (14,0") |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.15 kg |
| Tipkovnica | Slovenščina (prikazane slike so simbolične, za natančno postavitev preverite specifikacije) |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS |
| Dodatno | Hallov senzor |
| Vključene storitve | 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora |
| Mere( Š x V x G) | 31.2 cm x 22.1 cm x 1.39 cm |
| Baterija (napajanje) | Do 18,36 ur |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC - tečaj z odpirnim kotom 175° |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Uredba EU o podatkih | Https://www.lenovo.com/us/en/compliance/eu-data-act-transparency-declaration/ |






