LENOVO IdeaPad Pro 5 prenosnik z AMD Ryzen AI 7 450, 16" 2.8K OLED zaslonom, 32 GB RAM, 1 TB SSD, UMA (integrirana grafika), Windows 11 Home, Luna Grey, 3-letna garancija
LENOVO IdeaPad Pro 5 prenosnik z AMD Ryzen AI 7 450, 16" 2.8K OLED zaslonom, 32 GB RAM, 1 TB SSD, UMA (integrirana grafika), Windows 11 Home, Luna Grey, 3-letna garancija Experience performance and s..
- Brez DDV: 1.586,24€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48627108
- Proizvajalčeva koda: 83SJ001HSC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 83SJ001HSC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO IdeaPad Pro 5 prenosnik z AMD Ryzen AI 7 450, 16" 2.8K OLED zaslonom, 32 GB RAM, 1 TB SSD, UMA (integrirana grafika), Windows 11 Home, Luna Grey, 3-letna garancija
Experience performance and stunning visuals with the Lenovo IdeaPad Pro 5 16AGP11. This notebook features a vibrant 16-inch OLED display with a native resolution of 2880 x 1800, providing image clarity and a wide color gamut that captures every detail. The 1100 cd/m² brightness ensures that content remains sharp and vivid, even in brightly lit environments. This notebook is equipped with a powerful AMD Ryzen AI 7 processor, featuring 8 cores and a max turbo speed of 5.1 GHz, allowing for smooth multitasking and demanding applications. Coupled with 1 TB of fast SSD storage, users can expect swift load times and ample space for files and software.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO IdeaPad Pro 5 prenosnik z AMD Ryzen AI 7 450, 16" 2.8K OLED zaslonom, 32 GB RAM, 1 TB SSD, UMA (integrirana grafika), Windows 11 Home, Luna Grey, 3-letna garancija
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC
- Teža: 1.73 kg
- Baterija (napajanje): Do 25,8 ur
- Barva: Luna-siva
- Mere( Š x V x G): 35.6 cm x 25 cm x 1.585 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen AI 7 450 / 2 GHz, do 5,1 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" OLED 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz
- Velikost pomnilnika: 32 GB LPDDR5X SDRAM (zagotovljen pomnilnik je spajen)
- Vključene storitve: 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora
- Tipkovnica: Slovenščina (prikazane slike so simbolične, za natančno postavitev preverite specifikacije)
- SSD pogon: 1 TB SSD - NVMe
- Grafična kartica: AMD Radeon 860M
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0)
- Ogljični odtis: 216 kg emisij CO2
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS
- Uredba EU o podatkih: Https://www.lenovo.com/us/en/compliance/eu-data-act-transparency-declaration/
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen AI 7 450 / 2 GHz, do 5,1 GHz / 16 MB predpomnilnika |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Luna-siva |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 16\" OLED 2880 x 1800 / 2.8K @ 120 Hz |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo |
| Grafična kartica | AMD Radeon 860M |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Ogljični odtis | 216 kg emisij CO2 |
| Opis izdelka | 1 TB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Teža | 1.73 kg |
| Tipkovnica | Slovenščina (prikazane slike so simbolične, za natančno postavitev preverite specifikacije) |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS |
| Vključene storitve | 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora |
| Mere( Š x V x G) | 35.6 cm x 25 cm x 1.585 cm |
| Baterija (napajanje) | Do 25,8 ur |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Uredba EU o podatkih | Https://www.lenovo.com/us/en/compliance/eu-data-act-transparency-declaration/ |
