Prenosnik LENOVO Legion 9 z Intel Core Ultra 9 290HX Plus, 18-palčnim WQUXGA zaslonom, 64 GB RAM, 2 TB SSD, grafično kartico NVIDIA RTX 5090, prednameščenim Windows 11 Home, barve Eclipse Black in 3-letno garancijo
Prenosnik LENOVO Legion 9 z Intel Core Ultra 9 290HX Plus, 18-palčnim WQUXGA zaslonom, 64 GB RAM, 2 TB SSD, grafično kartico NVIDIA RTX 5090, prednameščenim Windows 11 Home, barve Eclipse Black in 3-l..
- Brez DDV: 5.139,54€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48628537
- Proizvajalčeva koda: 83EY008FSC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 83EY008FSC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
Prenosnik LENOVO Legion 9 z Intel Core Ultra 9 290HX Plus, 18-palčnim WQUXGA zaslonom, 64 GB RAM, 2 TB SSD, grafično kartico NVIDIA RTX 5090, prednameščenim Windows 11 Home, barve Eclipse Black in 3-letno garancijo
Zasnovan za zmogljivo igranje in ustvarjanje vsebin, prenosnik Lenovo Legion 9 18IAX10 ima 18-palčni zaslon z naravno ločljivostjo 3840 x 2400, ki zagotavlja poglobljeno vizualno izkušnjo. Zaslon podpira hitrost osveževanja 240 Hz V-Sync in uporablja tehnologijo NVIDIA G-SYNC za tekoče igranje. Opremljen z Dolby Vision in tehnologijo Low Blue Light ta prenosnik ponuja živahne barve in manjšo utrujenost oči med igranjem ali ogledom vsebin.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: Prenosnik LENOVO Legion 9 z Intel Core Ultra 9 290HX Plus, 18-palčnim WQUXGA zaslonom, 64 GB RAM, 2 TB SSD, grafično kartico NVIDIA RTX 5090, prednameščenim Windows 11 Home, barve Eclipse Black in 3-letno garancijo
- Tip izdelka: Prenosnik - AI PC
- Teža: 3,5 kg
- Barva: Eclipse črna
- Mere( Š x V x G): 40.3 cm x 29.69 cm x 2.795 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo; Omejena garancija za baterijo - 1 leto; Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška, Slovenija
- Brezžične povezave: 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Home - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 9 (serija 2) - 290HX Plus / 2,7 GHz, do 5,5 GHz / 36 MB predpomnilnika
- Diagonala zaslona dodatno: 18\" 3840 x 2400 / WQUXGA @ 240 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 64 GB DDR5 (2 x 32 GB)
- Gaming: Da
- Vključene storitve: 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora
- Tipkovnica: Slovenščina (prikazane slike so simbolične, za natančno postavitev preverite specifikacije)
- SSD pogon: 2 TB SSD - NVMe, Učinkovitost
- Grafična kartica: NVIDIA GeForce RTX 5090 / Intel Graphics - do 1824 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0)
- Video pomnilnik: 24 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da (RGB)
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 13 TOPS
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 |
| Velikost pomnilnika | 64 GB |
| SSD pogon | 2 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Eclipse črna |
| Brezžične povezave | 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 18\" 3840 x 2400 / WQUXGA @ 240 Hz |
| Gaming | Da |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 2 leti - prevzem in vračilo; Omejena garancija za baterijo - 1 leto; Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo |
| Grafična kartica | NVIDIA GeForce RTX 5090 / Intel Graphics - do 1824 TOPS |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 2 TB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Teža | 3,5 kg |
| Tipkovnica | Slovenščina (prikazane slike so simbolične, za natančno postavitev preverite specifikacije) |
| Varnost | Vdelan varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0) |
| Video pomnilnik | 24 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 13 TOPS |
| Vključene storitve | 3 leta Lenovo kurirska ali prinesna servisna podpora |
| Mere( Š x V x G) | 40.3 cm x 29.69 cm x 2.795 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik - AI PC |
| Vgrajena spletna kamera | Da |






