LENOVO IdeaCentre vse-v-enem naprava z Intel Core Ultra 5 226V, 23,8-palčnim FHD zaslonom, 16 GB RAM, 512 GB SSD, integrirano grafiko (UMA), Windows 11 Home, Cloud Grey in 2-letno garancijo.
LENOVO IdeaCentre vse-v-enem naprava z Intel Core Ultra 5 226V, 23,8-palčnim FHD zaslonom, 16 GB RAM, 512 GB SSD, integrirano grafiko (UMA), Windows 11 Home, Cloud Grey in 2-letno garancijo. Lenovo I..
- Brez DDV: 769,16€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48628538
- Proizvajalčeva koda: F0JY003BSC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: F0JY003BSC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO IdeaCentre vse-v-enem naprava z Intel Core Ultra 5 226V, 23,8-palčnim FHD zaslonom, 16 GB RAM, 512 GB SSD, integrirano grafiko (UMA), Windows 11 Home, Cloud Grey in 2-letno garancijo.
Lenovo IdeaCentre AIO 24ILL11 je zasnovan za uporabnike, ki iščejo vse‑v‑enem namizni računalnik, ki združuje zmogljivo delovanje s prefinjenim oblikovanjem. Opremljen s 23,8‑palčnim zaslonom Full HD, ta računalnik ponuja osupljive vizualne vsebine s 99% sRGB barvnim razponom, kar zagotavlja, da vsaka slika izstopa z jasnostjo. Tehnologija IPS in mat površina proti bleščanju izboljšujeta udobje pri ogledu, zato je primeren za daljšo rabo tako pri delu kot pri zabavi. Poganja ga procesor Intel Core Ultra 5 z 8 jedri in turbo hitrostjo do 4,5 GHz, ki zagotavlja močne procesne zmogljivosti za zahtevne aplikacije. V kombinaciji z 16 GB LPDDR5X SDRAM in PCI Express SSD postane večopravilnost nemotena, uporabniki lahko hkrati poganjajo več programov brez upočasnitve. Vgrajene funkcije, kot so Harman Kardon stereo zvočniki in možnost brezžičnega polnjenja za združljive naprave, povečajo udobje in obogatijo celotno uporabniško izkušnjo.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO IdeaCentre vse-v-enem naprava z Intel Core Ultra 5 226V, 23,8-palčnim FHD zaslonom, 16 GB RAM, 512 GB SSD, integrirano grafiko (UMA), Windows 11 Home, Cloud Grey in 2-letno garancijo.
- Teža: 6 kg
- Barva: Cloud grey
- Mere( Š x V x G): 53.95 cm x 19.21 cm x 43.117 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška
- Brezžične povezave: 802.11a, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n, Wi-Fi 6
- Tip: Osebni računalnik - vse-v-enem naprava - AI PC
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 5 (Serija 2) 226V (do 4.5 GHz, 8-jedrni)
- Kamera: Da
- Moč: (50/60 Hz)
- Optični pogoni: No optical drive
- Delovni pomnilnik: 16 GB LPDDR5X SDRAM pomnilnika
- Trdi disk: SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - NVM Express (NVMe)
- Tipkovnica: SLO
- Predpomnilnik: 8 MB
- Predpomnilnik na procesor: 8 MB
- Grafični krmilnik: Intel Arc Graphics 130V z deljenim grafičnim pomnilnikom (UMA) - do 53 TOPS
- Operacijski sistem: Windows 11 Home
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 40 TOPS
- Monitor: 23.8\" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) @ 100 Hz - 16:9
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 5 |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Cloud grey |
| Brezžične povezave | 802.11a, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n, Wi-Fi 6 |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Opis izdelka | 512 GB |
| Teža | 6 kg |
| Tip | Osebni računalnik - vse-v-enem naprava - AI PC |
| Tipkovnica | SLO |
| Moč | (50/60 Hz) |
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 40 TOPS |
| Kamera | Da |
| Mere( Š x V x G) | 53.95 cm x 19.21 cm x 43.117 cm |
| Predpomnilnik | 8 MB |
| Predpomnilnik na procesor | 8 MB |
| Grafični krmilnik | Intel Arc Graphics 130V z deljenim grafičnim pomnilnikom (UMA) - do 53 TOPS |
| Monitor | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Optični pogoni | No optical drive |





