LENOVO Yoga vse-v-enem naprava Intel Core Ultra 5 325, 27'' QHD, 16 GB, 512 GB, UMA, Windows 11 Home (W11H), Luna Grey, 2-letna garancija
LENOVO Yoga vse-v-enem naprava Intel Core Ultra 5 325, 27'' QHD, 16 GB, 512 GB, UMA, Windows 11 Home (W11H), Luna Grey, 2-letna garancija Lenovo Yoga AIO 27IPH11 je vsestranski vse-v-enem namizni rač..
- Brez DDV: 1.271,26€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48630564
- Proizvajalčeva koda: F0JR001NSC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: F0JR001NSC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO Yoga vse-v-enem naprava Intel Core Ultra 5 325, 27'' QHD, 16 GB, 512 GB, UMA, Windows 11 Home (W11H), Luna Grey, 2-letna garancija
Lenovo Yoga AIO 27IPH11 je vsestranski vse-v-enem namizni računalnik, ki združuje napredne funkcije in prefinjen dizajn za večjo produktivnost in zabavo. Z osupljivim 27-palčnim QHD IPS zaslonom ta sistem nudi žive barve in poglobljeno vizualno izkušnjo. Ne glede na to, ali delate na podrobnih projektih ali uživate v filmih in gaming, zaslon z mat površino proti bleščanju in osveževalna frekvenca 120 Hz zagotavljata gladke slike in zmanjšano utrujenost oči. Vgrajeni zvočniki JBL in mikrofon z dvojnim nizom (dual-array) izboljšata zvočno izkušnjo ter naredijo videoklice in predvajanje multimedije bolj prijetne. Poganja ga procesor Intel Core Ultra 5 z 8 jedri in največjo turbo hitrostjo 4,5 GHz ter 16 GB pomnilnika LPDDR5X; ta namizni računalnik zagotavlja zanesljivo zmogljivost za večopravilnost in zahtevne aplikacije. Sistem vključuje tudi NVMe SSD za hiter dostop do podatkov in obsežne možnosti povezljivosti, vključno z USB-C, HDMI in podporo za Wi-Fi 6. Vgrajene AI zmogljivosti povečajo produktivnost z orodji, kot je Windows Studio Effects, zaradi česar je Lenovo Yoga AIO 27IPH11 zmogljiva in prilagodljiva delovna postaja za vsakega uporabnika.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO Yoga vse-v-enem naprava Intel Core Ultra 5 325, 27'' QHD, 16 GB, 512 GB, UMA, Windows 11 Home (W11H), Luna Grey, 2-letna garancija
- Teža: 7,53 kg
- Barva: Luna-siva
- Mere( Š x V x G): 61.3 cm x 23.5 cm x 49.5 cm
- Garancija proizvajalca: Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška
- Brezžične povezave: Bluetooth, 802.11a, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n, Wi-Fi 6, Wi-Fi 7
- Tip: Osebni računalnik - vse-v-enem naprava - Copilot+ PC
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 5 (Series 3) 325 (do 4,5 GHz, 8-jedrni)
- Kamera: Da
- Moč: (50/60 Hz)
- Optični pogoni: No optical drive
- Delovni pomnilnik: 16 GB LPDDR5X SDRAM pomnilnika
- Trdi disk: SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - NVM Express (NVMe)
- Tipkovnica: SLO
- Predpomnilnik: 12 MB
- Predpomnilnik na procesor: 12 MB
- Grafični krmilnik: Intel Graphics skupni video pomnilnik (UMA) - do 40 TOPS
- Operacijski sistem: Windows 11 Home
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 47 TOPS
- Monitor: 27\" - LED - 2560 x 1440 (QHD) @ 120 Hz - 16:9
- Microsoft Copilot: Da
- Garancija: 24 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 5 |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Barva | Luna-siva |
| Brezžične povezave | Bluetooth, 802.11a, Wi-Fi 5, 802.11b/g/n, Wi-Fi 6, Wi-Fi 7 |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vrnitev |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Opis izdelka | Intel Core Ultra 5 |
| Teža | 7,53 kg |
| Tip | Osebni računalnik - vse-v-enem naprava - Copilot+ PC |
| Tipkovnica | SLO |
| Moč | (50/60 Hz) |
| Delovni pomnilnik | 16 GB |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 47 TOPS |
| Kamera | Da |
| Mere( Š x V x G) | 61.3 cm x 23.5 cm x 49.5 cm |
| Predpomnilnik | 12 MB |
| Predpomnilnik na procesor | 12 MB |
| Microsoft Copilot | Da |
| Grafični krmilnik | Intel Graphics skupni video pomnilnik (UMA) - do 40 TOPS |
| Monitor | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Optični pogoni | No optical drive |






