LENOVO ThinkPad P16s G4 prenosnik, Intel Core Ultra 7 255H, 16-palčni WUXGA zaslon, 32 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 500, Windows 11 Pro, Black, 3-letna garancija
LENOVO ThinkPad P16s G4 prenosnik, Intel Core Ultra 7 255H, 16-palčni WUXGA zaslon, 32 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 500, Windows 11 Pro, Black, 3-letna garancija Lenovo ThinkPad P16s Gen 4 je zas..
- Brez DDV: 2.869,14€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48632325
- Proizvajalčeva koda: 21QV000QSC
- Razpoložljivost: Na zalogi
Oznake: 21QV000QSC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO ThinkPad P16s G4 prenosnik, Intel Core Ultra 7 255H, 16-palčni WUXGA zaslon, 32 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 500, Windows 11 Pro, Black, 3-letna garancija
Lenovo ThinkPad P16s Gen 4 je zasnovan za uporabnike, ki iščejo zanesljivo in zmogljivo delovno postajo. Z 16-palčnim širokozaslonskim zaslonom s tehnologijo Low Blue Light prenosnik nudi udobno izkušnjo gledanja in zmanjšuje naprezanje oči. Naprava je opremljena z dual array microphone in stereo zvočniki, ki zagotavljajo zvok visoke ločljivosti ter jasno komunikacijo med videoklici in sestanki. S sodobnimi varnostnimi funkcijami, kot sta čitalec prstnih odtisov in IR kamera za Windows Hello, prenosnik postavlja vašo zasebnost in varnost podatkov v ospredje. Z opremo, ki vključuje procesor Intel Core Ultra 7 in DDR5 SDRAM, Lenovo ThinkPad P16s ponuja impresivne zmogljivosti za večopravilnost in zahtevne aplikacije. Prisotnost SSD-ja zagotavlja hitre zagonske čase in hiter dostop do podatkov, obsežne možnosti povezljivosti pa, vključno s Thunderbolt 4 in več USB 3.0 priključki, omogočajo enostavno povezovanje z različnimi napravami. Namenjen za delovanje v zahtevnih okoljih, se prenosnik ponaša s testiranjem po standardu MIL-STD-810H in aluminijastim ohišjem, kar zagotavlja vzdržljivost in zanesljivost za vaše potrebe pri delu.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO ThinkPad P16s G4 prenosnik, Intel Core Ultra 7 255H, 16-palčni WUXGA zaslon, 32 GB RAM, 1 TB SSD, NVIDIA RTX PRO 500, Windows 11 Pro, Black, 3-letna garancija
- Tip izdelka: Prenosna delovna postaja - delovna postaja za AI
- Teža: 1.82 kg
- Barva: Črna
- Mere( Š x V x G): 36.15 cm x 24.86 cm x 2.535 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija – 3 leta (prevzem in vračilo). Osnovna garancija za baterijo – 1 leto. Podaljšana garancija – 3 leta na lokaciji stranke; odzivni čas: naslednji delovni dan. Podaljšana garancija za baterijo – 1 leto.
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Pro - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 255H do 5,1 GHz / 24 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, TCO certificirano, generacija 10, za prenosnike
- Prodajni program proizvajalca: Lenovo Najbolj prodajano
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
- Vhodna naprava: Tipkovnica
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 32 GB DDR5 (2 x 16 GB)
- Vključene storitve: 3-letna podpora Lenovo Premier Support, kompenzacija CO2 0,5 tone (2. gen.)
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 1 TB SSD - TCG Opal šifriranje 2, NVMe, Učinkovitost
- Grafična kartica: NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell / Intel Arc 140T - do 74 TOPS
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic
- Video pomnilnik: 6 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 13 TOPS
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Črna |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, TCO certificirano, generacija 10, za prenosnike |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija – 3 leta (prevzem in vračilo). Osnovna garancija za baterijo – 1 leto. Podaljšana garancija – 3 leta na lokaciji stranke; odzivni čas: naslednji delovni dan. Podaljšana garancija za baterijo – 1 leto. |
| Grafična kartica | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell / Intel Arc 140T - do 74 TOPS |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 1 TB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo Najbolj prodajano |
| Teža | 1.82 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic |
| Vhodna naprava | Tipkovnica |
| Video pomnilnik | 6 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 13 TOPS |
| Vključene storitve | 3-letna podpora Lenovo Premier Support, kompenzacija CO2 0,5 tone (2. gen.) |
| Mere( Š x V x G) | 36.15 cm x 24.86 cm x 2.535 cm |
| Tip izdelka | Prenosna delovna postaja - delovna postaja za AI |
| Vgrajena spletna kamera | Da |






