LENOVO ThinkPad P14s G6, Intel Core Ultra 7 265H, 14,5-palčni 3K zaslon, 32 GB, 1 TB, RTX PRO 1000, Windows 11 Pro, črna, 3-letna garancija
LENOVO ThinkPad P14s G6, Intel Core Ultra 7 265H, 14,5-palčni 3K zaslon, 32 GB, 1 TB, RTX PRO 1000, Windows 11 Pro, črna, 3-letna garancija Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 je zasnovan tako, da zadovolji p..
- Brez DDV: 3.352,80€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48639525
- Proizvajalčeva koda: 21QT0013SC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 21QT0013SC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO ThinkPad P14s G6, Intel Core Ultra 7 265H, 14,5-palčni 3K zaslon, 32 GB, 1 TB, RTX PRO 1000, Windows 11 Pro, črna, 3-letna garancija
Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 je zasnovan tako, da zadovolji potrebe uporabnikov in ustvarjalcev. Z zmogljivim procesorjem Intel Core Ultra 7 s 16 jedri in grafiko Intel Arc ta prenosnik zagotavlja učinkovito večopravilnost in tekoče grafično delovanje. 14,5-palčni LED IPS zaslon ima mat površino proti bleščanju ter tehnologijo za zmanjšanje modre svetlobe in tehnologijo Eyesafe, ki ščitita oči pri daljši uporabi. Pokrovček kamere za zasebnost na 5-megapikselni spletni kameri nudi dodatno varnost pri videoklicih. Zgrajen z mislijo na vzdržljivost, aluminijasto ohišje ustreza standardu MIL-STD-810H in vključuje funkcijo zaznavanja posegov. Možnosti povezljivosti so obsežne: dva priključka Thunderbolt 4, HDMI s podporo za 4K ter več USB 3.0 in USB-C priključkov zagotavljajo prilagodljivost v vsakem delovnem okolju. Mikrofonski sistem z dvema nizoma (dual-array) in stereozvočniki zagotavljata zvok visoke ločljivosti za poglobljeno izkušnjo, zaradi česar je ta prenosnik primerna izbira tako za delo kot za zabavo.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO ThinkPad P14s G6, Intel Core Ultra 7 265H, 14,5-palčni 3K zaslon, 32 GB, 1 TB, RTX PRO 1000, Windows 11 Pro, črna, 3-letna garancija
- Tip izdelka: Prenosna delovna postaja - delovna postaja za AI
- Teža: 1.64 kg
- Barva: Črna
- Mere( Š x V x G): 32.55 cm x 22.76 cm x 2.17 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija – 3 leta (prevzem in vračilo). Osnovna garancija za baterijo – 1 leto. Podaljšana garancija – 3 leta na lokaciji stranke; odzivni čas: naslednji delovni dan. Podaljšana garancija za baterijo – 1 leto.
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Pro - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: Intel Core Ultra 7 (Series 2) - 265H do 5,3 GHz / 24 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, TCO certificirano, generacija 10, za prenosnike
- Prodajni program proizvajalca: Lenovo Najbolj prodajano
- Diagonala zaslona dodatno: 14.5\" 3072 x 1920 / 3K @ 120 Hz
- Vhodna naprava: Tipkovnica
- Velikost pomnilnika: 32 GB DDR5 (2 x 16 GB)
- Vključene storitve: 3-letna podpora Lenovo Premier Support, kompenzacija CO2 0,5 tone (2. gen.)
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 1 TB SSD - TCG Opal šifriranje 2, NVMe, Učinkovitost
- Grafična kartica: NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell / Intel Arc 140T
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic
- Video pomnilnik: 8 GB GDDR7 SDRAM
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): Intel AI Boost - up to 13 TOPS
- Tehnologija platforme: Intel vPro Enterprise
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 1 TB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Črna |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 14.5\" 3072 x 1920 / 3K @ 120 Hz |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, TCO certificirano, generacija 10, za prenosnike |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija – 3 leta (prevzem in vračilo). Osnovna garancija za baterijo – 1 leto. Podaljšana garancija – 3 leta na lokaciji stranke; odzivni čas: naslednji delovni dan. Podaljšana garancija za baterijo – 1 leto. |
| Grafična kartica | NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell / Intel Arc 140T |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Opis izdelka | Intel Core Ultra 7 |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo Najbolj prodajano |
| Teža | 1.64 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic |
| Vhodna naprava | Tipkovnica |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - up to 13 TOPS |
| Vključene storitve | 3-letna podpora Lenovo Premier Support, kompenzacija CO2 0,5 tone (2. gen.) |
| Mere( Š x V x G) | 32.55 cm x 22.76 cm x 2.17 cm |
| Tip izdelka | Prenosna delovna postaja - delovna postaja za AI |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
| Tehnologija platforme | Intel vPro Enterprise |





