LENOVO ThinkPad T14 G6 prenosnik, AMD Ryzen AI 7 PRO 350, 14" WUXGA, 32 GB RAM, 512 GB SSD, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Pro, Black, 3 leta garancije
LENOVO ThinkPad T14 G6 prenosnik, AMD Ryzen AI 7 PRO 350, 14" WUXGA, 32 GB RAM, 512 GB SSD, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Pro, Black, 3 leta garancije Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 ponuja zmoglji..
- Brez DDV: 2.164,24€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48639791
- Proizvajalčeva koda: 21QJ0056SC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 21QJ0056SC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO ThinkPad T14 G6 prenosnik, AMD Ryzen AI 7 PRO 350, 14" WUXGA, 32 GB RAM, 512 GB SSD, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Pro, Black, 3 leta garancije
Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 ponuja zmogljivo računalniško izkušnjo v elegantni in trpežni zasnovi. S 14-palčnim širokozaslonskim zaslonom z mat površino proti bleščanju in razmerjem stranic 16:10 ta prenosnik zagotavlja živahne slike tako za delo kot zabavo. Naprava je opremljena z zvokom visoke ločljivosti, nadgrajenim z Dolby Audio in stereo zvočniki, kar zagotavlja poglobljeno zvočno izkušnjo. Varnost je v ospredju z funkcijami, kot sta čitalec prstnih odtisov in pokrovček za zasebnost na 5-megapikslni spletni kameri, kar uporabnikom na poti nudi dodatno zaščito. Poganja ga procesor AMD Ryzen 7 PRO z 8 jedri in najvišjo turbo frekvenco 5 GHz, skupaj s 16 MB L3 predpomnilnika in 16 GB DDR5 RAM, zato prenosnik z lahkoto obvladuje zahtevna opravila. SSD s PCIe 4.0 vmesnikom omogoča hiter dostop do podatkov, medtem ko več USB in HDMI priključkov zagotavlja vsestranske možnosti povezljivosti. Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 združuje zmogljivost, varnost in oblikovanje ter je izbira za uporabnike, ki iščejo zanesljivost in učinkovitost.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO ThinkPad T14 G6 prenosnik, AMD Ryzen AI 7 PRO 350, 14" WUXGA, 32 GB RAM, 512 GB SSD, integrirana grafika (UMA), Windows 11 Pro, Black, 3 leta garancije
- Tip izdelka: Prenosnik - Copilot+ PC - zasnova tečaja z 180° kotom odpiranja
- Teža: 1.38 kg
- Barva: Črna
- Mere( Š x V x G): 31.59 cm x 22.37 cm x 2.195 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 3 leta - prevzem in vračilo Osnovna garancija za baterijo - 1 leto Razširjena garancija - 3 leta - na lokaciji - odzivni čas: naslednji delovni dan
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Pro - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen AI 7 PRO 350 / 2 GHz, do 5 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, TCO certificirano, generacija 10, za prenosnike
- Prodajni program proizvajalca: Lenovo Najbolj prodajano
- Diagonala zaslona dodatno: 14\" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
- Velikost pomnilnika: 32 GB DDR5 (2 x 16 GB)
- Vključene storitve: 3 leta Lenovo Premier podpore
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 512 GB SSD - TCG Opal šifriranje 2, NVMe, Učinkovitost
- Grafična kartica: AMD Radeon 860M
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen AI 7 |
| Velikost pomnilnika | 32 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Črna |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, TCO certificirano, generacija 10, za prenosnike |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 3 leta - prevzem in vračilo Osnovna garancija za baterijo - 1 leto Razširjena garancija - 3 leta - na lokaciji - odzivni čas: naslednji delovni dan |
| Grafična kartica | AMD Radeon 860M |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Opis izdelka | 512 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo Najbolj prodajano |
| Teža | 1.38 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - up to 50 TOPS |
| Vključene storitve | 3 leta Lenovo Premier podpore |
| Mere( Š x V x G) | 31.59 cm x 22.37 cm x 2.195 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik - Copilot+ PC - zasnova tečaja z 180° kotom odpiranja |
| Vgrajena spletna kamera | Da |
