LENOVO ThinkPad L16 G2 prenosnik, AMD Ryzen 7 PRO 250, 16" WUXGA, 16 GB RAM, 512 GB SSD, UMA grafika, Windows 11 Pro, črna, 3-letna garancija
LENOVO ThinkPad L16 G2 prenosnik, AMD Ryzen 7 PRO 250, 16" WUXGA, 16 GB RAM, 512 GB SSD, UMA grafika, Windows 11 Pro, črna, 3-letna garancija Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 je zasnovan za uporabnike, ki p..
- Brez DDV: 1.434,13€
- Blagovne znamke Lenovo
- Šifra: ALS48639810
- Proizvajalčeva koda: 21SC000WSC
- Razpoložljivost: Ni zaloge
Oznake: 21SC000WSC
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
LENOVO ThinkPad L16 G2 prenosnik, AMD Ryzen 7 PRO 250, 16" WUXGA, 16 GB RAM, 512 GB SSD, UMA grafika, Windows 11 Pro, črna, 3-letna garancija
Lenovo ThinkPad L16 Gen 2 je zasnovan za uporabnike, ki potrebujejo zanesljivo in učinkovito računalniško rešitev. Opremljen s 16-palčnim zaslonom z naravno ločljivostjo 1920 x 1200 ponuja živahne prikaze, ki izboljšajo produktivnost in zabavo. IPS-tehnologija in mat površina proti bleščanju ga naredita idealnega za vse svetlobne pogoje, saj zagotavljata udobne kote gledanja in jasno sliko z vseh strani. Poganja ga procesor AMD Ryzen 7 Pro s frekvenco 3.3 GHz in turbo do 5.1 GHz, zato prenosnik brez težav obvladuje zahtevna opravila. Opremljen z dvojnimi mikrofoni in stereozvočniki, združljivimi z Dolby Atmos, zagotavlja zvok visoke ločljivosti za bogato zvočno izkušnjo med klici in predvajanjem vsebin. Prenosnik vključuje tudi napredne varnostne funkcije, kot so čitalnik prstnih odtisov in zasebni pokrovček kamere, zaradi česar je primeren za uporabnike, ki skrbijo za varstvo podatkov.
Tehnične specifikacije:
- Opis izdelka: LENOVO ThinkPad L16 G2 prenosnik, AMD Ryzen 7 PRO 250, 16" WUXGA, 16 GB RAM, 512 GB SSD, UMA grafika, Windows 11 Pro, črna, 3-letna garancija
- Tip izdelka: Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180°
- Teža: 1.79 kg
- Barva: Črna
- Mere( Š x V x G): 35.72 cm x 25.34 cm x 2.475 cm
- Garancija proizvajalca: Osnovna garancija - 1 leto - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - na lokaciji
- Lokalizacija: Regija: Hrvaška
- Brezžične povezave: 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4
- Operacijski sistem: Win 11 Pro - Croatian / English / Slovenian
- Vrsta procesorja: AMD Ryzen 7 Pro 250 / 3,3 GHz, do 5,1 GHz / 16 MB predpomnilnika
- Dodatne informacije: Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, TCO certificirano, generacija 10, za prenosnike
- Prodajni program proizvajalca: Lenovo Najbolj prodajano
- Diagonala zaslona dodatno: 16\" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz
- Numerična tipkovnica: Da
- Velikost pomnilnika: 16 GB DDR5 (1 x 16 GB)
- Vključene storitve: 3 leta Lenovo podpore na kraju samem
- Tipkovnica: SLO
- SSD pogon: 512 GB SSD - TCG Opal šifriranje 2, NVMe
- Grafična kartica: AMD Radeon 780M
- Vgrajena spletna kamera: Da
- Varnost: Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic
- Osvetlitev tipkovnice: Da
- Nevronska procesorska enota (NPU): AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS
- Garancija: 36 mesecev
- Gpsr: Lenovo / Landererova 12 / Bratislava / Slovaška / lenovoslovenija@lenovo.com
| Default | |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 7 |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Črna |
| Brezžične povezave | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Diagonala zaslona dodatno | 1920 x 1200 ( WUXGA ) |
| Dodatne informacije | Kvalificirani za ENERGY STAR EPEAT Gold, TCO certificirano, generacija 10, za prenosnike |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 1 leto - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - na lokaciji |
| Grafična kartica | Integrirana |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Opis izdelka | 512 GB |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo Najbolj prodajano |
| Teža | 1.79 kg |
| Tipkovnica | SLO |
| Varnost | Ločen varnostni čip Trusted Platform Module (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - up to 16 TOPS |
| Vključene storitve | 3 leta Lenovo podpore na kraju samem |
| Mere( Š x V x G) | 35.72 cm x 25.34 cm x 2.475 cm |
| Tip izdelka | Prenosnik - tečaj z odpirnim kotom 180° |
| Vgrajena spletna kamera | Da |






